420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Země

Martinique je zámořský region Francie, ležící na stejnojmenném ostrově v Karibském moři. Martinique je součástí souostroví Malých Antil a nachází se mezi ostrovy Dominika a Svatá Lucie. Hlavním městem ostrova je Fort-de-France. Ostrov má rozlohu 1128 km² a v roce 2009 na něm žilo 396 404 obyvatel. Úředním jazykem je francouzština, používá se zde však i antilská kreolština.

Místo

Fort-de-France

Jazyková škola

France Langue je francouzská jazyková škola s dlouholetou tradicí výuky. Jazyková škola nabízí kurzy pro všechny věkové kategorie a ve třech intenzitách – 20, 26 a 30 lekcí týdně. Studovat na France Langue můžete i obchodní francouzštinu, akademickou francouzštinu nebo se připravovat na mezinárodní zkoušky. V nabídce školy jsou i soukromé lekce s lektorem nebo specializované skupinové lekce, jejichž náplň se odvíjí od požadavků studentů. Škola je unikátní svou nabídkou aktivit, které můžete kombinovat s kurzem francouzštiny – kulinářské lekce, ochutnávky vína, móda, výroba parfémů, tenis, golf, surfování nebo potápění.

FL Paris Opéra - School classroom 3

Další centra se nachází v Biarritz a Bordeaux. V Paříži má tato jazyková škola hned tři pobočky. Hodiny vedou kvalifikovaní lektoři, kteří mají s výukou francouzštiny pro cizince bohaté zkušenosti.

Brožura jazykové školy

Ceník

Jazykový kurz francouzštinyPočet lekcíCena za týden*
Standardní francouzština20 lekcí7 447 Kč
Intenzivní francouzština26 lekcí8 259 Kč
Francouzština pro profesionály20 + 6 lekcí17 197 Kč
Francouzština a sport20 + 2 lekceod 11 103 Kč

Registrační poplatek za jazykový kurz činí 2 167 Kč. *Cena platí pro vedlejší sezonu.

Francouzština pro profesionály

Jedná se o jazykové kurzy zaměřující se na odbornou slovní zásobu v oboru turismu a cestovního ruchu, hotelnictví či pohostinství.

Francouzština a sport

V rámci těchto kurzů budete mít možnost zkombinovat vaše studium francouzštiny se sportovními aktivitami jako je kitesurfing nebo potápění.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden*
Hostitelská rodina (1L)Polopenze7 961 Kč
Apartmán (1L)13 079 Kč

Registrační poplatek za zajištění ubytování činí 2 167 Kč. *Cena platí pro vedlejší sezonu.

V nabídce jsou také jiné varianty ubytování. Pro více informací nás prosíme kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 16. 6. 2016: 1 EUR = 27,08 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA