Cena
Od 12 798 Kč

KONZULTACE ZDARMA

Děkujeme za zaslání poptávky

Pole označená * jsou povinná *

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.
ODESLAT

Německo | Lindau | Němčina a sezónní práce, demi pair

Německo | Lindau | Němčina a sezónní práce, demi pair

Máte zájem se uplatnit na zajímavém trhu pracovní příležitosti  v německy mluvící zemi ? Jedinečný program  studia a práce v Německu nebo Rakousku – získáte nejen znalost jazyka na kvalitní škole, ale i možnost navázání obchodních kontaktů.

 Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Lindau je krásné městečko s 26 000 obyvateli, leží na jihu Bavorska, na břehu Bodamského jezera. Historické centrum se nachází na nevelkém ostrově, spojeném s pevninou dvěma mosty. Jezero a Alpy v pozadí dotvářejí nádhernou scenérii města.

Jazyková škola

Dialoge Sprachinstitut je jazykový institut / jazyková škola, která nabízí jazykové vzdělávání a kurzy němčiny od roku 1985. Jazyková škola sídlí v nádherném starobylém městečku Lindau na břehu Bodamského jezera. Ředitel školy je současně majitelem, což zaručuje vysokou kvalitu péče o studenty. V kurzech němčiny se vyučuje obecná i odborná němčina s využitím moderních metod, pořádají se letní kurzy němčiny pro mládež i dospělé. Škola má výborně vybavené učebny, kavárnu s terasou a knihovnou. Jazyková škola je také uznána přímo německou vládou. Do jazykových kurzů přijímá škola studenty tak, aby jedna národnost tvořila maximálně 25 % všech studentů školy v daný čas, to zaručuje velkou diverzifikaci národností v jazykových kurzech. Přímo v jazykové škole si můžete udělat jazykové zkoušky Test-DaF, na které má tato jazyková škola akreditaci. Po skončení jazykových kurzů je pro studenty zajištěn odpolední nebo večerní kulturní a sportovní program.

Jazyková škola Dialoge v Lindau pořádá pracovní a pracovně-studijní programy. Program práce a studium v Německu je velmi oblíbený, student získá schopnost komunikace v německy mluvícím prostředí.

Podívejte se do katalogu školy Dialoge Broschüre DE

Věk

od 18 let do 30 let

Studijní program

Němčina a sezónní práce
Program “Práce a studium v Německu” znamená přípravný jazykový kurz němčiny a poté brigádu s možností výdělku. Práce je nabízena výhradně v oboru turismus, hotelnictví a gastronomie v létě v Lindau u Bodamského jezera a v zimě ve slavných lyžařských centrech např. St. Anton, Lech apod., většinou na dobu 3 – 7 měsíců. Zahájení je v prosinci na zimní sezonu, v dubnu na letní sezonu a v červnu na léto a podzim. Plný úvazek je většinou ohodnocen minimálním platem 600,- Eur  až 1000 Eur + ubytování a strava zdarma měsíčně, popř. lze domluvit i jiné podmínky se zaměstnavatelem. Minimální počet pracovních hodin je 30 za týden.

Podmínkou je absolvování jazykového kurzu v rozsahu min. 8 týdnů, tak aby byla zajištěna vstupní znalost do praxe na úrovni  B1 a výše.  Doporučený kurz 25 hodin týdně. Registrace do programu minimálně 12 týdnů před příjezdem na jazykový kurz do Lindau.

Termíny nástupu na zimu prosinec  až duben (5 měsíců) a v létě  duben až září nebo říjen (5 – 6měsíců)

Němčina a práce job+ nebo pracovní stáž

Program “Práce a studium v Německu” znamená přípravný jazykový kurz němčiny a poté brigádu s možností výdělku. Práce nebo pracovní stáž  je nabízena výhradně v oboru turismus, hotelnictví a gastronomie v létě v Lindau u Bodamského jezera a v zimě ve slavných lyžařských centrech např. St. Anton, Lech apod., většinou na dobu  min. 6 měsíců. Informujte se prosím na přesné podmínky.

Podmínkou je absolvování jazykového kurzu v rozsahu min. 8 týdnů, tak aby byla zajištěna vstupní znalost do praxe na úrovni B2 a výše. Minimální znalost jazyka na úrovni B1 . Doporučený kurz 25 hodin týdně. Registrace do programu minimálně 12 týdnů před příjezdem na jazykový kurz do Lindau.

Němčina a demi pair

Program zahrnuje  20 hodin práce s dětmi a lehké domácí práce výměnou za ubytování zdarma s polopenzí

 

Podívejte se na informaci v němčině ze školy  Saisonjob

Cena

Poplatek za zprostředkování práce 500 Eur tj. 12 798 Kč, u programu demi pair 200 Eur.

Poplatek nezahrnuje přípravný jazykový kurz.

Podmínky

Věková hranice je 18 až 30 let.

Jazykový kurz

Kurz němčinyPočet hodin týdněCena za týden od
Standardní20 lekcí5  120 Kč
Intenzivní25 lekcí6  332 Kč
Individ. lekce 1 152 Kč

V letních měsících červenec a srpen je příplatek ke všem kurzům 25 Eur, tj.640 Kč

Ubytování
Typ ubytováníStravováníCena za týden mimo sezónuCena za týden v sezóně 30.6.- 24.8. 2019
Rodina, 1L pokojpolopenze5 887 Kč příplatek 15 Eur za týden
Rezidence Europa platz, 1L pokojvlastní3 814 Kč příplatek 25 Eur
Seeblick sdílený byt 2L pokojvlastní4 070 Kčpříplatek 25 Eur

Pro další varianty ubytování nás prosím kontaktujte.

Cena dle kurzu ČNB k 2. 1. 2019:  1 EUR = 25,596 CZK

Doprava
  • autem – z Prahy po dálnici směr Mnichov, celkem 560 km.
  • vlakem nebo busem – spojení s přestupem v Mnichově, cesta trvá přibližně 7 hodin
  • letadlem – škola zajišťuje transfer z letiště Zürich, Mnichov, Stuttgart, Friedrichshafen a Memmingen od 59 Eur


Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA