420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Německo I Lindenberg I Letní kempy pro mládež v přírodě

Německo I Lindenberg I Letní kempy pro mládež v přírodě

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Lindenberg im Allgäu je malé městečko v distriktu Lindau nedaleko Bodamského jezera. Tato oblast je ideálním místem rekreace díky čistému ovzduší a životnímu prostředí. Oblast Allgäu nabízí mnoho sportovních i rekreačních příležitostí, jak strávit dovolenou nebo třeba volný čas při pobytu na jazykovém kurzu.

View of the town

Bad Schussenried

Meersburg

Schmallenberg

Nově otevřená destinace – Kempten – v německých Alpách v oblasti velkého množství krásných jezer nedaleko pohádkového hradu Neuschwanstein. Ideální místo pro letní prázdniny Vašich ratolestí.

a další zajímavé destinace

Jazyková škola

Humboldt Institut je jazyková škola v Německu s dlouholetou tradicí a zaměřením na výuku němčiny a dalších cizích jazyků jak pro mladé, tak i dospělé, jak pro začátečníky, tak i pro profesionály s potřebou získání odborné terminologie v němčině či jiném cizím jazyce. Tato jazyková škola nabízí několik destinací, kde se můžete studiu německého jazyka věnovat. Jedná se jak o velká města, tak i o městečka s krásným okolím lákajícím k pořádání různých výletů během volných víkendů. Jazyková škola Humboldt Institut nabízí také možnost jazykových zkoušek DaF.

Residential school in Lindenberg

Brožura jazykové školy

Studijní program

Letní jazykové kempy pro děti a mládež

Letní jazykový kurz je určen pro děti a mládež od 8 do 18 let. V rámci nabitého programu se Vaše děti procvičí v němčině během dopoledních lekcí německého jazyka. Následně si v odpoledních hodinách odpočinou od učení během společných her a sportovních aktivit. Tím ale proces učení nekončí, jelikož se mezi svými kamarády musí dorozumívat také německy. Po dvou týdnech jazykového kempu si tak budou Vaše děti v němčině jistější než kdykoliv předtím! Večer je čekají party a jiné kulturní akce, v programu letního jazykového kurzu pak nechybí ani víkendové exkurze a výlety po okolí.

Students in the recreational area

Ceník

Letní jazykový kempCena od*
Jeden týden jazykového kurzu23 247 Kč
Dva týdny jazykového kurzu46 493 Kč

*V letních měsících je přirážka 35 € za týden.

Možnost objednat i více týdnů jazykového kurzu!

Cena zahrnuje

  • Ubytování v rezidenci (2- 4L pokoje)
  • Stravu formou plné penze
  • Jazykový kurz němčiny 25 nebo 30 lekcí týdně
  • Studijní materiály a učebnice
  • Nepřetržitý dozor 24 hodin denně
  • Doprovodný program, exkurze a výlety (se vstupy)
  • Registrační poplatek k jazykovému kurzu
  • Rozřazovací jazykový test
  • Certifikát o absolvování jazykového kurzu

Group of students on mountain bikes

Termíny

Pro dostupnost termínů v jednotlivých destinacích nás prosím kontaktujte!

  • Celoroční provoz pouze v Lindenbergu a Bad Schussenriedu

Ceny dle kurzu ČNB k 31. 8. 2016: 1 EUR = 27,03 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA