Brazílie I Placené pracovní stáže po celé Brazílii

Země

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší a nejlidnatější stát Jižní Ameriky. Na území Brazílie se rozkládá největší tropický deštný les na světě – Amazonský prales. Brazílie byla v minulosti největší kolonií Portugalska a portugalština je zde také úředním jazykem. Metropolí Brazílie je město Brasília, plánovitě vybudovaná v letech 1956–1960 v brazilském vnitrozemí. Největším městem s 10 milióny obyvatel je São Paulo.

Místo

Brasilia je hlavní město Brazílie. Ve městě a jeho okolní aglomeraci (tzn. ve Federálním distriktu) žilo v roce 2010 více jak 2,6 milionu obyvatel, což z Brasilie dělá čtvrté největší brazilské město. Brasília je relativně mladé město, vzniklo jako nová brazilská metropole. Město má spíše vládní než průmyslový charakter. Je sídlem několika národních společností.

Jazyková škola

CI Brazil je brazilská jazyková agentura organizující především výměnné studijní a jazykové pobyty studentů, vzdělávací programy, odborné exkurze, výlety a pracovní odborné stáže. Na trhu působí tato jazyková agentura již přes dvacet let a má bohaté zkušenosti v daném oboru. Velmi zajímavou nabídkou jsou její pracovní stáže, které jsou placené.

Program

Placená pracovní stáž

Do tohoto velmi zajímavého programu uvítá CI Brazil studenty z různých zemí světa. Placené pracovní stáže v Brazílii umožní studentů získat cenné zkušenosti do jejich CV, ať již potřebují pracovní stáž kvůli studiu, anebo si jen chtějí rozšířit obzory, než se naplno pustí do své pracovní kariéry. Skvělé na tomto programu je, že tyto placené stáže jsou placené, tudíž si studenti mohou i něco vydělat! Program pracovních stáží je určen pro studenty od 20 do 30 let, kteří studují bakalářský nebo magisterský program. Brazilské jazyková agentura CI spolupracuje se společnostmi po celé Brazílii, a vždy se snaží najít studentovi pracovní umístění nejlépe odpovídající jeho potřebám a požadavkům.

Pracovní doba je v rámci pracovní stáže od pondělí do pátku a to šest hodin denně. Minimální délka trvání pracovní stáže je jeden měsíc.

Požadavky

 • Studenti vysokých škol
 • Věk 20 až 30 let

Na výběr máte ze tří typů programů:

 • Standard – student si vybere pracovní stáž z aktuální nabídky jazykové agentury
 • Na míru – student si zažádá o specifickou pracovní pozici, kterou se mu agentura pokusí zprostředkovat
 • Vlastní stáž – student si pracovní stáž nalezne sám a agentura mu pouze pomůže s veškerou administrativou

Ceník

Typ programuDélka do 3 měsícůDélka 4 – 6 měsícůDélka 7 – 12 měsíců
Standard21 517 Kč24 749 Kč28 163 Kč
Na míru25 615 Kč25 615 Kč25 615 Kč
Vlastní stáž13 091 Kč13 091 Kč13 091 Kč
Ubytování3 959 Kč za měsíc3 959 Kč za měsíc3 959 Kč za měsíc

Cena zahrnuje

 • Pracovní umístění
 • Asistence během celého pobytu
 • Pracovní smlouvu
 • Uvítací program
 • Vízové a pracovní dokumenty
 • Zvací dopis od zaměstnavatele
 • Dopis agentury CI pro konzulát či ambasádu
 • Popis pracovní pozice
 • Certifikace účasti v programu

Brožura programu

Další programy

Dobrovolnictví

Studium na střední škole

Jazykové kurzy portugalštiny

Pro více informací o těchto programech nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 3. 2. 2016:  1 USD = 24,75 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Brazílie I Placené pracovní stáže po celé Brazílii

Sháníte jedinečnou pracovní příležitost, díky které byste si obohatili své zkušenosti během studií? Máme pro Vás placené stáže v Brazílii!

Portugalsko | Lisabon | Jazykové kurzy portugalštiny a online výuka

Získejte znalosti portugalštiny a zažijte portugalskou kulturu v naší partnerské jazykové škole See Learning Center v Lisabonu!

Studium jazyka v zahraničí v domě učitele

Neradi studujete ve škole nebo nemáte zájem o společnou výuku s ostatními studenty? Výborná příležitost individuálního studia přímo v domě učitele. Budete se cítit jako člen rodiny, učitel se bude věnovat jenom Vám.

KONZULTACE ZDARMA