Polsko I Varšava, Zakopané I Jazykový kemp s polštinou či angličtinou

Polsko I Varšava, Zakopané I Jazykový kemp s polštinou či angličtinou

Země

Polsko je stát ležící ve střední Evropě. Současné Polsko je s 38 miliony obyvatel osmý nejlidnatější stát Evropy; oproti minulým dobám však tvoří po roce 1945 naprostou většinu Poláci, nábožensky římští katolíci. Největší koncentrace obyvatelstva a průmyslu je v Horním Slezsku. Hlavním městem je Varšava, do raného novověku jím byl Krakov. Polsko je mj. členskou zemí Evropské unie, Severoatlantické aliance (NATO), Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), Světové obchodní organizace (WTO) a Visegrádské skupiny.

Místo

Varšava je hlavní a největší město Polska. V roce 2014 měla 1,7 milionu obyvatel, s okolní aglomerací 3 miliony. Varšava leží ve středním Polsku v historickém Mazovsku na středním toku Visly ve Varšavské kotlině. V metropoli je rozvinutý průmysl. Sídlí zde více než 60 vzdělávacích institucí. Je tu přes 30 divadel, včetně Národního divadla a opery a má tu sídlo Národní filharmonický orchestr.

Zakopane je město v jižním Polsku s přibližně 27 000 obyvatel. Nachází se v Malopolském vojvodství. Město bývá přezdívané zimním hlavním městem Polska, nachází se na úpatí Tater.

Jazyková škola

ICEA je jazyková agentura s dlouholetou tradicí spolupráce s těmi nejlepšími vzdělávacími institucemi po celém světě. Tato jazyková agentura poskytuje odbornou asistenci v oboru vzdělávání a pomáhá těm, kteří potřebují odbornou pomoc na cestě za vzděláním především v zahraničí. Agentura však nabízí odbornou pomoc i na poli pracovních příležitostí v podobě získání odborné pracovní stáže.

Program

Letní univerzitní jazykový kemp ve Varšavě

Tento program je připraven pro zájemce o studium nejen ve Varšavě ale i v Polsku obecně.  Jedná se o dvoutýdenní jazykový kemp pro mládež pořádaný na Varšavské univerzitě sociálních a humanitních věd. Studenti získají náhled do různých odvětví, které lze studovat na této univerzitě.

Cena: 695 € za dva týdny

V ceně programu je zahrnuto ubytování ve studentské rezidenci, 15 lekcí polského jazyka týdně a 5 lekcí zaměřených na odborné předměty, dále transfery pohodlnými autobusy, vstupy a zajímavé exkurze s průvodcem.

Termíny

1. turnus:  03.07. – 15.07.2016

2. turnus:  17.07. – 29.07.2016

Informační leták k tomuto kurzu v angličtině.

Letní jazykový kemp v Zakopanem pro děti a mládež

Tento letní jazykový kemp pro děti a mládež se nachází ve velmi krásném prostředí Vysokých Tater na polské straně. Prostředí je tu klidné a čisté a lidé sem jezdí za kvalitní léčbou například s respiračními onemocněními. Toto prostředí je tak vhodné i pro pořádání dětských táborů. V areálu letního kempu zvaném Bernadeta se nachází bazén i hřiště. Děti jsou ubytovány v 3-4 lůžkových pohodlných pokojích s připojením na internet.

Cena: 525 € za dva týdny

V ceně programu je zahrnuto ubytování v 3-4 lůžkových pokojích, 4 jídla denně, lekce angličtiny nebo polštiny, aktivity a výlety po okolí.

Termíny

1. turnus:  17.07. – 29.07.2016

2. turnus:  31.07. – 12.08.2016

Informační leták k tomuto kurzu v angličtině.

MapaInfo aktualizováno k 2. 2. 2016

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Polsko I Varšava, Zakopané I Jazykový kemp s polštinou či angličtinou

Nemáte ještě vymyšlený program pro svá dítka na letní prázdniny? Jazykové kempy v Polsku jsou jedinečnou příležitostí. Kempy probíhají i v angličtině!

KONZULTACE ZDARMA