420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Polsko I Varšava, Zakopané I Jazykový kemp s polštinou či angličtinou

Polsko I Varšava, Zakopané I Jazykový kemp s polštinou či angličtinou

Země

Polsko je stát ležící ve střední Evropě. Současné Polsko je s 38 miliony obyvatel osmý nejlidnatější stát Evropy; oproti minulým dobám však tvoří po roce 1945 naprostou většinu Poláci, nábožensky římští katolíci. Největší koncentrace obyvatelstva a průmyslu je v Horním Slezsku. Hlavním městem je Varšava, do raného novověku jím byl Krakov. Polsko je mj. členskou zemí Evropské unie, Severoatlantické aliance (NATO), Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), Světové obchodní organizace (WTO) a Visegrádské skupiny.

Místo

Varšava je hlavní a největší město Polska. V roce 2014 měla 1,7 milionu obyvatel, s okolní aglomerací 3 miliony. Varšava leží ve středním Polsku v historickém Mazovsku na středním toku Visly ve Varšavské kotlině. V metropoli je rozvinutý průmysl. Sídlí zde více než 60 vzdělávacích institucí. Je tu přes 30 divadel, včetně Národního divadla a opery a má tu sídlo Národní filharmonický orchestr.

Zakopane je město v jižním Polsku s přibližně 27 000 obyvatel. Nachází se v Malopolském vojvodství. Město bývá přezdívané zimním hlavním městem Polska, nachází se na úpatí Tater.

Jazyková škola

ICEA je jazyková agentura s dlouholetou tradicí spolupráce s těmi nejlepšími vzdělávacími institucemi po celém světě. Tato jazyková agentura poskytuje odbornou asistenci v oboru vzdělávání a pomáhá těm, kteří potřebují odbornou pomoc na cestě za vzděláním především v zahraničí. Agentura však nabízí odbornou pomoc i na poli pracovních příležitostí v podobě získání odborné pracovní stáže.

Program

Letní univerzitní jazykový kemp ve Varšavě

Tento program je připraven pro zájemce o studium nejen ve Varšavě ale i v Polsku obecně.  Jedná se o dvoutýdenní jazykový kemp pro mládež pořádaný na Varšavské univerzitě sociálních a humanitních věd. Studenti získají náhled do různých odvětví, které lze studovat na této univerzitě.

Cena: 695 € za dva týdny

V ceně programu je zahrnuto ubytování ve studentské rezidenci, 15 lekcí polského jazyka týdně a 5 lekcí zaměřených na odborné předměty, dále transfery pohodlnými autobusy, vstupy a zajímavé exkurze s průvodcem.

Termíny

1. turnus:  03.07. – 15.07.2016

2. turnus:  17.07. – 29.07.2016

Informační leták k tomuto kurzu v angličtině.

Letní jazykový kemp v Zakopanem pro děti a mládež

Tento letní jazykový kemp pro děti a mládež se nachází ve velmi krásném prostředí Vysokých Tater na polské straně. Prostředí je tu klidné a čisté a lidé sem jezdí za kvalitní léčbou například s respiračními onemocněními. Toto prostředí je tak vhodné i pro pořádání dětských táborů. V areálu letního kempu zvaném Bernadeta se nachází bazén i hřiště. Děti jsou ubytovány v 3-4 lůžkových pohodlných pokojích s připojením na internet.

Cena: 525 € za dva týdny

V ceně programu je zahrnuto ubytování v 3-4 lůžkových pokojích, 4 jídla denně, lekce angličtiny nebo polštiny, aktivity a výlety po okolí.

Termíny

1. turnus:  17.07. – 29.07.2016

2. turnus:  31.07. – 12.08.2016

Informační leták k tomuto kurzu v angličtině.

MapaInfo aktualizováno k 2. 2. 2016

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Polsko I Varšava, Zakopané I Jazykový kemp s polštinou či angličtinou

Nemáte ještě vymyšlený program pro svá dítka na letní prázdniny? Jazykové kempy v Polsku jsou jedinečnou příležitostí. Kempy probíhají i v angličtině!

KONZULTACE ZDARMA