Portugalsko | Lisabon | Jazykové kurzy portugalštiny a online výuka

Země

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je evropský stát nacházející se na samém jihozápadním cípu světadílu, v západní části Pyrenejského poloostrova. Jediným jeho pevninským sousedem je Španělsko, západní a jižní břehy země omývají vody Atlantského oceánu. Portugalsku dále náleží souostroví Azory a Madeira. V jižní části země se nachází oblast plná letních letovisek známá jako Algarve. Úředním jazykem je portugalština. Hlavní město Portugalska je Lisabon.

Místo

Lisabon je hlavní a největší město Portugalska. Má pře půl miliónu obyvatel, v okolí města žije více než tři milióny obyvatel. Jde o nejzápadnější hlavní město na evropské pevnině a rozkládá se na relativně malé ploše 84,92 km². Vzhledem k tomu, že současné hranice města jsou definovány v úzké návaznosti na jeho původní historické jádro, jsou všechna jeho metropolitní předměstí jako Loures, Odivelas, Amadora a Oeiras formálně považována za samostatné obce.

lisabon-na-rece

Jazyková škola

See Learning Center je jazyková škola založená v Portugalsku. Tato jazyková škola má již 19 let zkušeností a vlastní dnes pobočky v různých zemích po celém světě. Jazyková škola si díky kvalitní výuce portugalštiny získala přízeň svých studentů, kteří se sem často vracejí. See Learning Center v Lisabonu si zakládá na tom, aby si student své studium především užil a získal dobrý pocit ze sebe sama a pokroku v daném jazyce. Jazyková škola pořádá klasické kurzy obecné portugalštiny, ale také specializované jazykové kurzy, jako je například Klub 50+ nebo Letní mládežnický kemp. Velkou výhodou je i možnost zprostředkování pracovního umístění v portugalské firmě. Další nabídkou této jazykové školy jsou i přípravné jazykové kurzy na univerzitu nebo učitelské jazykové kurzy.

Brožura jazykové školy

Online výuka jazyků. Učte se portugalsky z pohodlí domova!

Imagegen

Klub 50+

Jedinečná příležitost pro starší studenty, kteří mají zájem studovat portugalštinu ve skupině svých vrstevníků. Jedná se o dvoutýdenní program plný zážitků a portugalštiny. Součástí jsou lekce zaměřené na kulturní život v Portugalsku. Nebudou chybět ani výlety, exkurze a večerní společenské aktivity.

Letáček k programu 50+

Ceník

Jazykový kurzPočet lekcí týdněCena za týden
Obecná portugalština157 169 Kč
Obecná portugalština2512 172 Kč
Obchodní portugalština108 926 Kč
Klub 50+2017 989 Kč
Soukromá lekce1947 Kč
Online portugalština10 měsíčně6 979 Kč měsíčně

Registrační poplatek činí 2 029 Kč.

Pracovní stáž

Jedinečná příležitost jak si vyzkoušet znalosti například z kurzu obchodní španělštiny v praxi! Získejte práci v oboru médií, marketingu, turismu či pohostinství. Podmínkou je 4týdenní jazykový kurz obecné portugalštiny nebo jazyková úroveň středně pokročilý.

Poplatek za zprostředkování pracovní stáže je 14 877 Kč.

business

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Hostitelská rodinasnídaně3 246 Kč
Hostitelská rodinapolopenze5 275 Kč

Poplatek za zprostředkování ubytování činí 1 623 Kč.

Hostitelské rodiny se nachází v docházkové vzdálenosti od školy a metra.

Ceny dle kurzu ČNB k 30. 11. 2016: 1 EUR = 27,05 CZK.

Doprava

Letištní transfer za 50 € jedna cesta.

VideaMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Brazílie I Placené pracovní stáže po celé Brazílii

Sháníte jedinečnou pracovní příležitost, díky které byste si obohatili své zkušenosti během studií? Máme pro Vás placené stáže v Brazílii!

Portugalsko | Lisabon | Jazykové kurzy portugalštiny a online výuka

Získejte znalosti portugalštiny a zažijte portugalskou kulturu v naší partnerské jazykové škole See Learning Center v Lisabonu!

Studium jazyka v zahraničí v domě učitele

Neradi studujete ve škole nebo nemáte zájem o společnou výuku s ostatními studenty? Výborná příležitost individuálního studia přímo v domě učitele. Budete se cítit jako člen rodiny, učitel se bude věnovat jenom Vám.

KONZULTACE ZDARMA