420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Rusko I Moskva, Petrohrad, Riga I Kurzy ruštiny

Země

Rusko, dalším oficiálním názvem Ruská federace, je s rozlohou 17 075 400 km² největší stát světa. Zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě.

Místo

Moskva  je hlavní město Ruska s celkem asi 11 551 930 obyvateli, žijícími na ploše o rozloze 1 091 km².Je největší město v Evropě. Představuje politické, hospodářské a kulturní centrum země s asi 60 univerzitami a množstvím dalších vysokých škol, kostelů, divadel, muzeí a galerií. Sídlí zde všechna ministerstva, státní úřady i významné firmy a také patriarcha ruské pravoslavné církve. Historické centrum je staré stovky let, v jeho středu se rozkládá trojúhelníkový Kreml, prohlášený spolu s Rudým náměstím v roce 1990 za světové kulturní dědictví UNESCO.

Petrohrad (oficiálně Sankt-Petěrburg, dříve Leningrad a Petrograd, hovorově Pitěr) je s téměř 5 000 000 obyvatel druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, samo je (vedle Moskvy) federálním městem.

liden_denz_stpi101

Lotyšsko – Riga je hlavní město Lotyšska.  Má rozlohu 307 km² a s více než 700 tisíci obyvateli je největším městem Pobaltí. Slouží jako kulturní, vzdělávací, politické, obchodní a průmyslové středisko širokého okolí, plní i důležitou tranzitní roli mezi západními státy a Ruskem. Historické centrum Rigy, někdejšího hanzovního města, je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCa; krom několika středověkých sakrálních památek se město vyznačuje výraznou secesní architekturou, která je porovnatelná s městy, jako je Vídeň, Petrohrad nebo Barcelona.

Jazyková škola

Liden & Denz

Jazykové středisko Liden & Denz  je špičková jazyková škola, kde se  vyučující  budou snažit zcela se přizpůsobit vašim individuálním cílům. Ruštinu budete studovat v komfortním a příjemném prostředí. Kurzy ruštinyRusku ve městech Moskva a Sankt Petěrburg nabízí škola Liden & Denz od roku 1993 a od roku 1997 je členem IALC. Školu vlastní a řídí švýcarský management. Obě školy mají kvalifikované a zkušené učitele Nabízíme několik možností studia :

1/ Jazyková škola Liden & Denz v Petrohradě se nachází v posledním poschodí budovy z 19. století a těší se tak výjimečné poloze v historické čtvrti. Nachází se 300 metrů od stanice “ligovskij prospekt”, v centrální a klidné části. Liden & Denz nabízí standardní i intenzivní kurzy, které vám pomohou ve velmi krátkém čase zlepšit vaše komunikační schopnosti v oblasti profesní činnosti a zároveň i v méně formálních diskuzích. Výukové středisko Liden & Denz se rovněž vyznačuje vynikajícím národnostním rozložením.  Ideální pro navázání cenných kontaktů a rozšíření sítě vašich obchodní partnerů i přátel. Výuka probíhá ve 3 třídách vybavených plochými obrazovkami (televize a DVD). O účastníky se starají kvalifikovaní vyučující, mající specializaci pro výuku. V hale máte k dispozici zdarma ruské a anglické noviny, kávu, čaj a občerstvení. Na recepci vám rádi pomohou vyřešit případné drobné problémy. Nové výukové středisko je velmi klidné a máte zaručeny ideální podmínky pro výuku ruštiny. Středisko se nachází v části čtvrti s množstvím restaurací, barů, hotelů a butiků. Studenti zapsaní na individuální kurzy si mohou vybrat, zda se chtějí učit rusky v novém jazykovém středisku nebo v tradiční škole.

Q81A6526

2/Jazyková škola Liden & Denz Moskva sídlí v budově patřící ruskému ministerstvu zahraničí, v diplomatickém centru nedaleko stanice metra Beloruskaja. Škola nabízí teplé, studené nápoje a sendviče.
Škola je moderně vybavená, studenti ruštiny mají neomezený přístup k internetu, WiFi je zdarma. Škola má renomovanou klientelu, např. British Airways, Červený kříž, EBRD, Credit Suisse aj. Průměrný věk studentů je 33 let, školu navštěvují i starší studenti.  Škola disponuje deseti učebnami a knihovnou vybavenou nejmodernější technikou, včetně 3 PC s možností připojení k internetu či wi-fi připojením.

3/ Jazyková škola Liden & Denz Riga  je nové vzdělávací středisko.

Věk

od 16 let

Studijní program

Jazyková škola nabízí široký výběr různých typů programů ruštiny pro mládež i dospělé, méně i více intenzivní. Jedinou podmínkou zápisu do kurzů ruštiny, které jsou otevřeny všem jazykovým úrovním, je znalost azbuky.

Standardní kurz ruštiny 20
Lekcí týdně: 20 x 50 minut
Třída: max. 12 osob
Minimální věk: 16 let
Doba výuky: 10:00-14:00 + individuální lekce dle dohody

Intensivní kurz ruštiny 25
Lekcí týdně: 25 x 50 minut
Třída: max. 12 osob
Minimální věk: 16 let
Doba výuky: 10:00-14:00 + individuální lekce dle dohody

Individualní výuka ruštiny 15, 20, 30 nebo 40
Lekcí týdně: 15/20/30/40 x 50 minut
Max. 1 osoba
Minimální věk: 16 let
Doba výuky: od 10:00

Doporučujeme kurzy ruštiny se zaměřením na hudbu, obchod nebo ruskou literaturu. Informujte se, prosím.

Jazyková škola jako první nabízí též práce a studium nebo pracovní stáže.

Ceník

Typ kurzu ruštiny Počet hodin týdně ruštiny Cena kurzu za týden od
Standardní kurz ruštiny 20 lekcí 7 574 Kč
Intenzivní kurz ruštiny 25 lekcí 9 738 Kč
 Individuální volnočasový kurz 15 lekcí 14 471 Kč
Individuální ruština 5 lekcí 6 492 Kč

Cena je kalkulována na 2 – 7 týdnů, vyšší počet týdnů znamená sníženou cenu!

Příplatek za letní sezonu činí 1 623 Kč.

Individuální kurzy mají cenu na 1 – 3 týdny studia, od 4 týdnů je sleva. Další kalkulace kurzů na přání.

Cena zahrnuje: výuku, testy, výukový materiál, certifikát, okružní prohlídku města, volný přístup na internet.

Počet studentů ve skupině je 12 (v Rize 8), minimum studia skupinového kurzu je 2 týdny.

Ubytování

Hostitelská rodina

nebo

Hotely

Corinthia Nevskij Palace Hotel*****
Novotel St.Petersburg Centre****
Hotel IBIS****
Sokos Hotel Olympic Garden****
Business Hotel Piaty Ugol***
Hotel The Brothers Karamazov***
Rinaldi B&B chain
Pro více informací o této nabídce nás volejte.

Typ ubytování cena za týden v Moskvě a Petrohradu cena za týden v Rize
v rodině  jednolůžkový pokoj  se snídaní 5 680 Kč 4 869 Kč
společné apartmá,  1L pokoj, bez stravy 5 951 Kč 5 951 Kč

Příplatek za polopenzi v rodině 1 893 Kč.

Poplatky

Registrační poplatek za kurz  je 2 433,- Kč / 3 244,- Kč pro kurzy v Rusku delší jak 4 týdny.

Deposit pro sdílený byt: 5 407,- Kč.

Letištní transfery již od 1 081,- Kč.

Cena dle kurzu ČNB k 7. 12. 2016: 1 EUR  = 27,05 CZK.

Video


Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Studujte ruštinu se zaměřením na turismus, literaturu nebo žurnalistiku, využijte kurzů obchodní ruštiny pro následnou pracovní stáž, studujte ruštinu v Derzhavinu v Petrohradu!

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Ruská jazyková škola Educa nabízí jedinečnou příležitost, jak získat cenné zkušenosti v oblasti IT. Zúčastněte se pracovní stáže v Petrohradě a zlepšete si ruštinu!

Turecko I Antalya I Placená pacovní zkušenost v hotelových rezortech

Rádi byste odjeli na léto za sluncem a získali pracovní zkušenost v zahraničí? Baví Vás práce animátora nebo průvodce? Potřebujete praxi v hotelu nebo v cestovním ruchu a vydělat si? Pojeďte s námi na letní brigádu do některého z hotelových resortů v Turecku!

Rusko I Moskva, Petrohrad, Riga I Kurzy ruštiny

Velmi zajímavá města s významným historickým a kulturním dědictvím, moderní výukové centrum, umístěné přímo v centru města, velmi kvalitní jazykové programy i pro profesionály a výborně vybavená střediska.

KONZULTACE ZDARMA