420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 7 205 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Rusko, Lotyšsko I Moskva, Petrohrad, Irkutsk, Riga I Ruština

Zajímavé destinace a vysoká kvalita výuky. Ruština je jazyk budoucnosti.

Země

Rusko, dalším oficiálním názvem Ruská federace, je s rozlohou 17 075 400 km² největší stát světa. Zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě.

Místo

Moskva  je hlavní město Ruska s celkem asi 11 551 930 obyvateli, žijícími na ploše o rozloze 1 091 km².Je největší město v Evropě. Představuje politické, hospodářské a kulturní centrum země s asi 60 univerzitami a množstvím dalších vysokých škol, kostelů, divadel, muzeí a galerií. Sídlí zde všechna ministerstva, státní úřady i významné firmy a také patriarcha ruské pravoslavné církve. Historické centrum je staré stovky let, v jeho středu se rozkládá trojúhelníkový Kreml, prohlášený spolu s Rudým náměstím v roce 1990 za světové kulturní dědictví UNESCO.

Petrohrad (oficiálně Sankt-Petěrburg, dříve Leningrad a Petrograd, hovorově Pitěr) je s téměř 5 000 000 obyvatel druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, samo je (vedle Moskvy) federálním městem.

liden_denz_stpi101

Lotyšsko – Riga je hlavní město Lotyšska.  Má rozlohu 307 km² a s více než 700 tisíci obyvateli je největším městem Pobaltí. Slouží jako kulturní, vzdělávací, politické, obchodní a průmyslové středisko širokého okolí, plní i důležitou tranzitní roli mezi západními státy a Ruskem. Historické centrum Rigy, někdejšího hanzovního města, je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCa; krom několika středověkých sakrálních památek se město vyznačuje výraznou secesní architekturou, která je porovnatelná s městy, jako je Vídeň, Petrohrad nebo Barcelona.

Jazyková škola

Liden & Denz

Jazykové středisko Liden & Denz  je špičková jazyková škola, kde se  vyučující  budou snažit zcela se přizpůsobit vašim individuálním cílům. Ruštinu budete studovat v komfortním a příjemném prostředí. Kurzy ruštinyRusku ve městech Moskva a Sankt Petěrburg nabízí škola Liden & Denz od roku 1993 a od roku 1997 je členem IALC. Školu vlastní a řídí švýcarský management. Obě školy mají kvalifikované a zkušené učitele Nabízíme několik možností studia :

Jazyková škola Liden & Denz v Petrohradě se nachází v posledním poschodí budovy z 19. století a těší se tak výjimečné poloze v historické čtvrti. Nachází se 300 metrů od stanice “ligovskij prospekt”, v centrální a klidné části. Liden & Denz nabízí standardní i intenzivní kurzy, které vám pomohou ve velmi krátkém čase zlepšit vaše komunikační schopnosti v oblasti profesní činnosti a zároveň i v méně formálních diskuzích. Výukové středisko Liden & Denz se rovněž vyznačuje vynikajícím národnostním rozložením.  Ideální pro navázání cenných kontaktů a rozšíření sítě vašich obchodní partnerů i přátel. Výuka probíhá ve 3 třídách vybavených plochými obrazovkami (televize a DVD). O účastníky se starají kvalifikovaní vyučující, mající specializaci pro výuku. V hale máte k dispozici zdarma ruské a anglické noviny, kávu, čaj a občerstvení. Na recepci vám rádi pomohou vyřešit případné drobné problémy. Nové výukové středisko je velmi klidné a máte zaručeny ideální podmínky pro výuku ruštiny. Středisko se nachází v části čtvrti s množstvím restaurací, barů, hotelů a butiků. Studenti zapsaní na individuální kurzy si mohou vybrat, zda se chtějí učit rusky v novém jazykovém středisku nebo v tradiční škole.

Q81A6526

Jazyková škola Liden & Denz Moskva sídlí v budově patřící ruskému ministerstvu zahraničí, v diplomatickém centru nedaleko stanice metra Beloruskaja. Škola nabízí teplé, studené nápoje a sendviče.
Škola je moderně vybavená, studenti ruštiny mají neomezený přístup k internetu, WiFi je zdarma. Škola má renomovanou klientelu, např. British Airways, Červený kříž, EBRD, Credit Suisse aj. Průměrný věk studentů je 33 let, školu navštěvují i starší studenti.  Škola disponuje deseti učebnami a knihovnou vybavenou nejmodernější technikou, včetně 3 PC s možností připojení k internetu či wi-fi připojením.

Jazyková škola Liden & Denz Riga  je nové vzdělávací středisko, velmi oblíbené díky podobnosti měst Praha a Riga, budete se cítit jako doma mezi nádhernými secesními budovami v centru.

Jazyková škola Liden & Denz Irkutsk bylo také zřízeno nedávno, ale těší se velké oblibě díky umístění na východní Sibiři. Nachází se na třídě Karla Marxe v centru města a je moderně zařízeno.

Podívejte se do katalogu školy Brochure_English 

Věk

od 16 let

Studijní program

Jazyková škola nabízí široký výběr různých typů programů ruštiny pro mládež i dospělé, méně i více intenzivní. Jedinou podmínkou zápisu do kurzů ruštiny, které jsou otevřeny všem jazykovým úrovním, je znalost azbuky.

Standardní kurz ruštiny 20
Lekcí týdně: 20 x 50 minut
Třída: max. 12 osob
Minimální věk: 16 let
Doba výuky: 10:00-14:00 + individuální lekce dle dohody

Intensivní kurz ruštiny 25
Lekcí týdně: 25 x 50 minut
Třída: max. 12 osob
Minimální věk: 16 let
Doba výuky: 10:00-14:00 + individuální lekce dle dohody

Individualní výuka ruštiny 15, 20, 30 nebo 40
Lekcí týdně: 15/20/30/40 x 50 minut
Max. 1 osoba
Minimální věk: 16 let
Doba výuky: od 10:00

Doporučujeme kurzy ruštiny se zaměřením na hudbu, obchod nebo ruskou literaturu. Informujte se, prosím.

Jazyková škola jako první nabízí též práce a studium nebo pracovní stáže.

Prohlédněte si Student-Handbook

Orientační ceník

Typ kurzu ruštinyPočet hodin týdně ruštinyCena kurzu za týden od
Standardní kurz ruštiny20 lekcí7 205 Kč
Intenzivní kurz ruštiny25 lekcí9 263 Kč
 Individuální volnočasový kurz15 lekcí15 438 Kč

Cena je kalkulována na 2 – 7 týdnů, vyšší počet týdnů znamená sníženou cenu!

Příplatek za letní sezonu 27.5. – 22.9. 2019 činí  60 Eur za týden , volnočasového 120 Eur.

Individuální kurzy mají cenu na 1 – 3 týdny studia, od 4 týdnů je sleva. Další kalkulace kurzů na přání.

Cena zahrnuje: výuku, testy, výukový materiál, certifikát, okružní prohlídku města, volný přístup na internet.

Počet studentů ve skupině je 12 (v Rize 8), minimum studia skupinového kurzu je 2 týdny.

Ubytování

Hostitelská rodina

nebo

Hotely

Corinthia Nevskij Palace Hotel*****
Novotel St.Petersburg Centre****
Hotel IBIS****
Sokos Hotel Olympic Garden****
Business Hotel Piaty Ugol***
Hotel The Brothers Karamazov***
Rinaldi B&B chain
Pro více informací o této nabídce nás volejte.

Typ ubytováníCena za týden v Moskvě a PetrohraduCena za týden v Rize
v rodině  jednolůžkový pokoj  se snídaní5 403 Kč4 632 Kč

Příplatek za polopenzi v rodině 1 893 Kč.

Poplatky

Registrační poplatek za kurz  je 120 Eur

Letištní transfery již od 40 Eur.

Cena dle kurzu ČNB k 4. 12. 2018: 1 EUR  = 25,730 CZK

 

Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Studujte ruštinu se zaměřením na turismus, literaturu nebo žurnalistiku, využijte kurzů obchodní ruštiny pro následnou pracovní stáž, studujte ruštinu v Derzhavinu v Petrohradu!

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Ruská jazyková škola Educa nabízí jedinečnou příležitost, jak získat cenné zkušenosti v oblasti IT. Zúčastněte se pracovní stáže v Petrohradě a zlepšete si ruštinu!

Rusko, Lotyšsko I Moskva, Petrohrad, Irkutsk, Riga I Ruština

Velmi zajímavá města s významným historickým a kulturním dědictvím, moderní výukové centrum, umístěné přímo v centru města, velmi kvalitní jazykové programy i pro profesionály a výborně vybavená střediska.

KONZULTACE ZDARMA