420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Země

Rusko, dalším oficiálním názvem Ruská federace, je s rozlohou 17 075 400 km² největší stát světa. Zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě.

Místo

Petrohrad (oficiálně Sankt-Petěrburg, dříve Leningrad a Petrograd, hovorově Pitěr) je s téměř 5 000 000 obyvatel druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, samo je (vedle Moskvy) federálním městem.

liden_denz_stpi101

Jazyková škola

Derzhavin Institute je jazyková škola v Petrohradu založená v roce 2003 ve spolupráci s Puškinovým literárním muzeem. Tato spolupráce umožňuje jazykové škole poskytnout studentům nový rozměr výuky ruštiny a učinit tak studium přínosnější a zajímavější. V učitelském sboru jsou kvalitní učitelé se zájmem o studenta, ten tak získává osobnější přístup i ve skupině více studentů. Jazyková škola Derzhavin v Petrohradu Vám také ráda pomůže se získáním víz k pobytu tak, abyste mohli bez problémů přijet, a vyzkoušet si kvalitu této jazykové školy na vlastní kůži.

Brožura jazykové školy

Jazykové kurzy

Kurzy ruského jazyka Počet lekcí týdně Cena za týden
Standardní kurz ruštiny 20 lekcí 5 545 Kč
Intensivní kurz ruštiny 30 lekcí 8 331 Kč
Kurz ruštiny pro obchod 30 lekcí 9 061 Kč
Soukromé lekce ruštiny 10 lekcí 8 115 Kč
Individuální Skype lekce 8 – 32 lekcí měsíčně od 4 328 Kč za měsíc
Specializované kurzy* 10 lekcí 4 057 Kč

Registrační poplatek činí 1 895 Kč.

*Specializované kurzy ruštiny lze dokoupit ke standardnímu kurzu ruštiny. V nabídce je ruský jazyk pro turizmus, kurzy se za měřením na film, literaturu nebo žurnalistiku.

Pracovní stáž

Jazyková škola Derzhavin poskytuje i pracovní stáže v různých oborech. Cena za pracovní umístění je 500 €. Podmínkou pracovní stáže je jazykový kurz minimálně na 4 týdny. Pracovní umístění nemůže trvat déle jak 12 týdnů. Za práci Vám sice nenáleží odměna, ale získáváte tak cenné zkušenosti do svého CV, které jsou vlastně k nezaplacení! Pro více informací o pracovních stážích v Rusku nás prosím kontaktujte.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Hostitelská rodina, 1L pokoj polopenze 6 221 Kč
Rezidence – sdílený pokoj bez 5 410 Kč
Rezidence – samostatný pokoj bez 6 762 Kč

Ceny dle kuru ČNB k 30. 11. 2016: 1 EUR = 27,05 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Studujte ruštinu se zaměřením na turismus, literaturu nebo žurnalistiku, využijte kurzů obchodní ruštiny pro následnou pracovní stáž, studujte ruštinu v Derzhavinu v Petrohradu!

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Ruská jazyková škola Educa nabízí jedinečnou příležitost, jak získat cenné zkušenosti v oblasti IT. Zúčastněte se pracovní stáže v Petrohradě a zlepšete si ruštinu!

Turecko I Antalya I Placená pacovní zkušenost v hotelových rezortech

Rádi byste odjeli na léto za sluncem a získali pracovní zkušenost v zahraničí? Baví Vás práce animátora nebo průvodce? Potřebujete praxi v hotelu nebo v cestovním ruchu a vydělat si? Pojeďte s námi na letní brigádu do některého z hotelových resortů v Turecku!

Rusko I Moskva, Petrohrad, Riga I Kurzy ruštiny

Velmi zajímavá města s významným historickým a kulturním dědictvím, moderní výukové centrum, umístěné přímo v centru města, velmi kvalitní jazykové programy i pro profesionály a výborně vybavená střediska.

KONZULTACE ZDARMA