Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Země

Rusko, dalším oficiálním názvem Ruská federace, je s rozlohou 17 075 400 km² největší stát světa. Zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě.

Místo

Petrohrad (oficiálně Sankt-Petěrburg, dříve Leningrad a Petrograd, hovorově Pitěr) je s téměř 5 000 000 obyvatel druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, samo je (vedle Moskvy) federálním městem.

liden_denz_stpi101

Jazyková škola

Derzhavin Institute je jazyková škola v Petrohradu založená v roce 2003 ve spolupráci s Puškinovým literárním muzeem. Tato spolupráce umožňuje jazykové škole poskytnout studentům nový rozměr výuky ruštiny a učinit tak studium přínosnější a zajímavější. V učitelském sboru jsou kvalitní učitelé se zájmem o studenta, ten tak získává osobnější přístup i ve skupině více studentů. Jazyková škola Derzhavin v Petrohradu Vám také ráda pomůže se získáním víz k pobytu tak, abyste mohli bez problémů přijet, a vyzkoušet si kvalitu této jazykové školy na vlastní kůži.

Brožura jazykové školy

Jazykové kurzy

Kurzy ruského jazykaPočet lekcí týdněCena za týden
Standardní kurz ruštiny20 lekcí5 545 Kč
Intensivní kurz ruštiny30 lekcí8 331 Kč
Kurz ruštiny pro obchod30 lekcí9 061 Kč
Soukromé lekce ruštiny10 lekcí8 115 Kč
Individuální Skype lekce8 – 32 lekcí měsíčněod 4 328 Kč za měsíc
Specializované kurzy*10 lekcí4 057 Kč

Registrační poplatek činí 1 895 Kč.

*Specializované kurzy ruštiny lze dokoupit ke standardnímu kurzu ruštiny. V nabídce je ruský jazyk pro turizmus, kurzy se za měřením na film, literaturu nebo žurnalistiku.

Pracovní stáž

Jazyková škola Derzhavin poskytuje i pracovní stáže v různých oborech. Cena za pracovní umístění je 500 €. Podmínkou pracovní stáže je jazykový kurz minimálně na 4 týdny. Pracovní umístění nemůže trvat déle jak 12 týdnů. Za práci Vám sice nenáleží odměna, ale získáváte tak cenné zkušenosti do svého CV, které jsou vlastně k nezaplacení! Pro více informací o pracovních stážích v Rusku nás prosím kontaktujte.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Hostitelská rodina, 1L pokojpolopenze6 221 Kč
Rezidence – sdílený pokojbez5 410 Kč
Rezidence – samostatný pokojbez6 762 Kč

Ceny dle kuru ČNB k 30. 11. 2016: 1 EUR = 27,05 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Studujte ruštinu se zaměřením na turismus, literaturu nebo žurnalistiku, využijte kurzů obchodní ruštiny pro následnou pracovní stáž, studujte ruštinu v Derzhavinu v Petrohradu!

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Ruská jazyková škola Educa nabízí jedinečnou příležitost, jak získat cenné zkušenosti v oblasti IT. Zúčastněte se pracovní stáže v Petrohradě a zlepšete si ruštinu!

Rusko, Lotyšsko I Moskva, Petrohrad, Irkutsk, Riga I Ruština

Velmi zajímavá města s významným historickým a kulturním dědictvím, moderní výukové centrum, umístěné přímo v centru města, velmi kvalitní jazykové programy i pro profesionály a výborně vybavená střediska.

KONZULTACE ZDARMA