420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Země

Rusko, dalším oficiálním názvem Ruská federace, je s rozlohou 17 075 400 km² největší stát světa. Zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě.

Místo

Petrohrad (oficiálně Sankt-Petěrburg, dříve Leningrad a Petrograd, hovorově Pitěr) je s téměř 5 000 000 obyvatel druhé největší město Ruska a z měst nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, samo je (vedle Moskvy) federálním městem.

liden_denz_stpi101

Jazyková škola

Derzhavin Institute je jazyková škola v Petrohradu založená v roce 2003 ve spolupráci s Puškinovým literárním muzeem. Tato spolupráce umožňuje jazykové škole poskytnout studentům nový rozměr výuky ruštiny a učinit tak studium přínosnější a zajímavější. V učitelském sboru jsou kvalitní učitelé se zájmem o studenta, ten tak získává osobnější přístup i ve skupině více studentů. Jazyková škola Derzhavin v Petrohradu Vám také ráda pomůže se získáním víz k pobytu tak, abyste mohli bez problémů přijet, a vyzkoušet si kvalitu této jazykové školy na vlastní kůži.

Brožura jazykové školy

Jazykové kurzy

Kurzy ruského jazykaPočet lekcí týdněCena za týden
Standardní kurz ruštiny20 lekcí5 545 Kč
Intensivní kurz ruštiny30 lekcí8 331 Kč
Kurz ruštiny pro obchod30 lekcí9 061 Kč
Soukromé lekce ruštiny10 lekcí8 115 Kč
Individuální Skype lekce8 – 32 lekcí měsíčněod 4 328 Kč za měsíc
Specializované kurzy*10 lekcí4 057 Kč

Registrační poplatek činí 1 895 Kč.

*Specializované kurzy ruštiny lze dokoupit ke standardnímu kurzu ruštiny. V nabídce je ruský jazyk pro turizmus, kurzy se za měřením na film, literaturu nebo žurnalistiku.

Pracovní stáž

Jazyková škola Derzhavin poskytuje i pracovní stáže v různých oborech. Cena za pracovní umístění je 500 €. Podmínkou pracovní stáže je jazykový kurz minimálně na 4 týdny. Pracovní umístění nemůže trvat déle jak 12 týdnů. Za práci Vám sice nenáleží odměna, ale získáváte tak cenné zkušenosti do svého CV, které jsou vlastně k nezaplacení! Pro více informací o pracovních stážích v Rusku nás prosím kontaktujte.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Hostitelská rodina, 1L pokojpolopenze6 221 Kč
Rezidence – sdílený pokojbez5 410 Kč
Rezidence – samostatný pokojbez6 762 Kč

Ceny dle kuru ČNB k 30. 11. 2016: 1 EUR = 27,05 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Studujte ruštinu se zaměřením na turismus, literaturu nebo žurnalistiku, využijte kurzů obchodní ruštiny pro následnou pracovní stáž, studujte ruštinu v Derzhavinu v Petrohradu!

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Ruská jazyková škola Educa nabízí jedinečnou příležitost, jak získat cenné zkušenosti v oblasti IT. Zúčastněte se pracovní stáže v Petrohradě a zlepšete si ruštinu!

Turecko I Antalya I Placená pacovní zkušenost v hotelových rezortech

Rádi byste odjeli na léto za sluncem a získali pracovní zkušenost v zahraničí? Baví Vás práce animátora nebo průvodce? Potřebujete praxi v hotelu nebo v cestovním ruchu a vydělat si? Pojeďte s námi na letní brigádu do některého z hotelových resortů v Turecku!

Rusko I Moskva, Petrohrad, Riga I Kurzy ruštiny

Velmi zajímavá města s významným historickým a kulturním dědictvím, moderní výukové centrum, umístěné přímo v centru města, velmi kvalitní jazykové programy i pro profesionály a výborně vybavená střediska.

KONZULTACE ZDARMA