420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

SAE I Dubaj I Jazykové kurzy angličtiny a sport

Země

Spojené arabské emiráty (SAE) jsou federací sedmi konstitutivních emirátů na Blízkém východě, rozkládající se v jihozápadní Asii ve východní části Arabského poloostrova při pobřeží Perského zálivu. Na pevnině sousedí s Ománem a Saúdskou Arábií. Jedná se o velmi bohatý stát díky těžbě ropy.

Místo

Dubaj lze do českého jazyka přeložit jako „místo srazu.“ Dubaj je hlavní město stejnojmenného emirátu ve Spojených arabských emirátech a zároveň nejlidnatější město v zemi. Pro odlišení od emirátu se používá označení Dubai City. Nachází se na pobřeží Perského zálivu. Téměř veškerý hospodářský, sociální, kulturní i politický život emirátu se odehrává v jeho hlavním městě, kde žije přibližně 99 % obyvatel emirátu. Mnoho obyvatel zaměstnaných ve městě bydlí z důvodu nižších nájmů v sousedním emirátu Šardžá, který sahá až bezprostředně k branám města.

Jazyková škola

ES Dubai je  jazyková škola v Dubaji sídlící v Jumeirah Lake Towers v samém centru města. Tato jazyková škola nabízí jazykové kurzy angličtiny různých forem. V nabídce najdete jak klasické skupinové kurzy obecné angličtiny, tak i jazykové kurzy obchodní angličtiny nebo soukromé lekce. Specialitou této jazykové školy je i to, že nabízí širokou škálu jazykových kurzů v kombinaci se sporty či zážitkovými aktivitami, jako jsou například seskok padákem nebo jízda po písečných dunách. Jazyková škola ES Dubai nabízí také přípravné kurzy ke studiu na vysokých školách, které Vám otevřou dveře do světa příležitostí.

2015-09-23-05.51.05-pm1-e1443028610735

Brožura jazykové školy

Leták k přípravnému kurzu ke studiu na VŠ

Ceník

Jazykový kurz  Počet lekcí týdně  Cena za týden
Standardní angličtina 15 lekcí 5 448 Kč
Intenzivní angličtina 20 lekcí 7 272 Kč
Obchodní angličtina 15 lekcí 5 448 Kč
Přípravný kurz k jazykovým zkouškám 15 lekcí 5 448 Kč
Přípravný kurz ke studiu na VŠ na vyžádání

Registrační poplatek za jazykový kurz činí 1 968 Kč.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Samostatný pokoj ve studentské rezidenci bez 6 888 Kč
Dvoulůžkový pokoj ve studentské rezidenci bez 4 872 Kč

Pokoje mají vlastní koupelnu. Poplatek za ubytování je 1 968 Kč.

room1

Příplatky

Letištní transfer (zpáteční) za 1 176 Kč (1 968 Kč).

Ceny dle kurzu ČNB k 15. 2. 2016: 1 USD = 24,00 CZK.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA