420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Španělsko I Barcelona I Letní přípravný program ke studiu na VŠ

Španělsko I Barcelona I Letní přípravný program ke studiu na VŠ

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Barcelona patří k nejzajímavějším městům světa. Nachází se na pobřeží Středozemního moře a je centrem obchodu a dopravní křižovatkou Pyrenejského poloostrova. Kampus EU sídlí ve známé oblasti Bonanova v blízkosti známé barcelonské hlavní třídy.

parcguell-1280x550

Mezinárodní vysoká škola

European University / Evropská Univerzita patří mezi světové nejlepší školy. Již od svého založení v roce 1973 nabízí špičkové vzdělání, má prvotřídní výuku a skvělé studijní prostředí. EU každoročně připravuje studenty pro jejich úspěšné působení na globálním trhu. Evropská univerzita EU tvoří síť několika center ve více zemích a je akreditována významnými mezinárodními institucemi (ACBSP, CHEA, kampusy v Ženevě a Montreux navíc IACBE). Působení univerzity v různých zemích umožňuje studentům účastnit se výuky v rámci jednoho studijního programu na více destinacích! Studenti si mohou zvolit výuku ve Španělsku, Švýcarsku, Německu, Velké Británii, Rakousku, Turecku, Sýrii, Kazachstánu, Malajsii, Číně a Tchaj-wanu.

Evropská univerzita EU nabízí bakalářské, magisterské i doktorandské studium a programy pro odborníky, manažery i profesionály. Rovněž se specializuje v dalších oblastech vzdělání v managementu, např. Business Administration, Communication and Public Relations, Leisure and Tourism Management, International Relations, Sports Management, Business Finance, Global Banking, Entrepreneurship nebo E-Business. Díky spolupráci s partnerskými univerzitami po celém světě je možné získat 2 tituly během 3letého studia.

19439

Snahou Evropské Univerzity EU je přizpůsobit americký vzdělávací model evropským podmínkám s cílem aplikovat teorii na praktické profesní dovednosti a schopnosti. Vyučuje se v angličtině, za pomoci případových studií a v malých skupinkách. Dnes má škola přes 20 000 absolventů z více než 100 zemí světa.

Výhody této univerzity

 • patří mezi nejlepší světové vysoké školy
 • vzdělání pro mladé, profesionální, progresivní mladé lidi
 • malé třídy umožňující osobní přístup
 • moderní interaktivní vzdělávací služby, praktická výuka
 • přizpůsobení studia – možnost full-time nebo part-time studia
 • skvělé destinace – školy sídlí v nejatraktivnějších světových městech
 • multikulturní prostředí, přes 100 národností
 • multilingvální prostředí

Letní studijní pobyt

Přípravný program ke studiu na vysoké škole se zaměřením mezinárodní obchod

International Business letní škola

Letní studijní program pro studenty bakalářského studia i profesionály od 18 let.  3týdenní program zahrnuje výuku Business management, Effective Communication, Doing Business in Spani and Latin America a Entrepreneurship.

Cena

82 000 Kč za tři týdny programu

Cena dle kurzu ČNB k 13. 12. 2016: 1 EUR = 27,00 CZK.

Cena zahrnuje

 • výuku a studijní materiály
 • rezidenční ubytování s plnou penzí
 • aktivity a programy ve škole
 • certifikáty
 • návštěvy ve firmách

Podmínky přijetí

 • jazykový certifikát TOEFL 213 / IELTS 6.0 / CEA C / PTE 54

Kontaktní údaje

European University Barcelona

Adresa: Ganduxer 70, 080 21 Barcelona, Španělsko
Tel.: + 34 93 201 81 71
Fax: + 34 93 201 79 35
Email: info.bcn@euruni.edu
Web: www.barcelona.euruni.edu

Videa

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

Španělsko I Barcelona I Letní přípravný program ke studiu na VŠ

Skvělý program pro dobré studenty se zájmem o vysokoškolské studium především v zahraničí. Seznámíte se s prostředím, získáte výborné znalosti a užijete si léto u moře.

Španělsko I Valencie I Španělština pro školy a skupiny

Milí učitelé španělštiny, navštivte se svými studenty krásné město Valencie. Péče pracovníků této školy je příkladná. Výhodné ceny, moře, slunce, bílé pláže, vynikající péče o děti i mládež, skvělí učitelé!

KONZULTACE ZDARMA