420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Španělsko I Valencie I Španělština pro rodiče s dětmi

Španělsko I Valencie I Španělština pro rodiče s dětmi

Země

Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno Francií. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. Úředním jazykem je španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Valencie je město, ležící na Costa del Azahar, kterým protéká řeka Turia. Počtem obyvatel je třetím největším městem ve Španělsku. Město má přibližně 800 tisíc obyvatel. Valencie má středomořské klima se suchými a horkými léty a mírnými zimami. Ideální místo pro studium španělštiny a poznávání španělské kultury.

183781_469771989709225_1397613381_n

Jazyková škola

International House Valencie je jazyková škola s výukou španělštiny, která má více než 50 let zkušeností. Je umístěna v historické části Valencie na náměstí Plaza del Ayuntamiento. Je to jedna z významných a exkluzivních městských částí, vzdálená pouze pár minut od centra.  Jazyková škola nabízí kvalitní kurzy španělštiny v přátelské atmosféře. Jazyková škola  sídlí ve dvou budovách přímo v centru města, obklopené historickými památky, obchody a energetickým španělským životem města.

Budovy mají celkem 22 učeben s interaktivními tabulemi; speciální místnost, určenou pro kulinářské semináře s veškerým zařízením pro vaření různých španělských pokrmů; společenské studentské prostory s počítači, Wi-Fi, automaty na nápoje a drobné občerstvení; čítárnu s knihami a časopisy, terasu a nádvoří s dekorativním bazénem. Všechny učebny mají přirozené světlo, klimatizaci a jsou plně vybaveny pro jazykovou výuku.

Další informace na: http://www.espanole.es/cz/

563884_456406847712406_243896804_n

Výhody studia španělštiny v jazykových kurzech IH Valencie:

 • jazyková škola s přátelskou atmosférou
 • osobním přístup ke studentům
 • v případě potřeby hovoří marketingová ředitelka česky
 • člen mezinárodně uznávané organizace
 • budova v krásném historickém centru
 • moderní vybavení školy
 • široký tým profesionálů
 • komunikativní metoda výuky
 • kulturní programy v rámci výuky

Věk

 • děti od 8 do 14 let
 • mládež od 14 do 17 let
 • dospělí od 18 let

Studijní program

Naše rodinné jazykové programy jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly životnímu stylu a požadavkům každé jednotlivé rodiny.

Děti se zúčastní našich skvělých letních kurzů pro mladistvé, zatímco rodiče budou sdílet mezinárodní vzdělávací zkušenost s jinými dospělými z celého světa. Je to perfektní kombinace jazykových kurzů, výletů a různých zábavních a kulturních aktivit. Po škole mají studenti možnost navštívit některé z našich nejbližších historických památek, zúčastnit se celé řady kulturních akcí nebo prostě jen si užívat krásných plážích Valencie … Rodiče mohou buď vyzvednout děti po škole, nebo mít chvíli drahocenného času výhradně pro sebe.

RODINNÉ BALÍČKY s kurzy španělštiny

Dospělí (16+)

 • Začátek kurzů španělštiny: každé pondělí

Děti (8-14)

 • Začátek kurzů španělštiny: pouze v červenci.
 • Studenti mohou se přihlásit do kurzu délkou od 1 do 4 týdnů.

Mládež (14-17)

 • Začátek kurzů španělštiny: každé pondělí
 • Studenti mohou se přihlásit do kurzu délkou od 1 do 8 týdnů

Ceník

Balíčky kurzů španělštiny Cena za týden*
Mládež a dospělí od 16 let 9 325 Kč
Děti 8 – 14 let 13 515 Kč
Mládež 14 – 17 let 11 083 Kč
Rodič bez kurzu 5 947 Kč

Cena zahrnuje ubytování v hostitelské rodině. Je ale možné zvolit i variantu ubytování v rezidenci.

Registrační poplatek činí 1 351 Kč.

Pro přesné informace nás prosím kontaktujte! 

DOSPĚLÍ (16+)

V ceně: Intenzivní kurz španělštiny, vybrané ubytování, 4 bezplatné aktivity, učební materiál, rozřazovací test, certifikát a akademická zpráva.

DĚTI (8-14)

V ceně: Intenzivní kurz španělštiny (15 hod týdně), vybrané ubytování, učební materiál, rozřazovací test, certifikát a akademická zpráva, kulturní a sportovní aktivity každé odpoledne od pondělí do pátku, školní autobus, cestovní pojištění, 24h. záchrannou službu, pedagogický dozor

MLÁDEŽ (14-17)

V ceně: Intenzivní kurz španělštiny (20 hod týdně), vybrané ubytování, učební materiál, rozřazovací test, certifikát a akademická zpráva, kulturní a sportovní aktivity každé odpoledne od pondělí do pátku, školní autobus, cestovní pojištění, 24h. pomoc v nouzi, pedagogický dozor.

Přehled dalších jazykových kurzů

Kurz španělštiny Počet hodin týdně Cena za týden výuky španělštiny
Španělština Intensive 20 20 lekcí 4 459 Kč
Španělština Intensive 25 20 + 5 konverzace 5 269 Kč
Španělština Intensive Plus 20 + 5 soukr.lekcí 8 647 Kč
Španělština Superintensive 20 + 5 konverzací
+ 5 soukromých lekcí
9 051 Kč
Španělština pro obchod  20 obecná + 5 obchodní 5 675 Kč

Registrační poplatek činí 1 353 Kč.

Cena zahrnuje

 • Infobalíček
 • Poradenství
 • Studijní materiál
 • Testy, certifikáty
 • Okružní prohlídka města
 • Volný internet
 • Kulturní program školy
 • Jazykový kurz
 • Pracovní umístění

Cena studia od 12. týdne je se slevou, pro informace nás prosím kontaktujte!

Ubytování

Typ ubytování Stravování Cena za týden
Rodina 1L pokoj polopenze 5 133 Kč
Apartmán 1L pokoj vlastní 3 107 Kč
Koleje 1L pokoj vlastní 6 215 Kč
Koleje 1L pokoj polopenze 7 971 Kč

Cena dle kurzu ČNB k 20. 10. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

Jedná se pouze o ukázkovou kalkulaci. Další možnosti ubytování s kalkulací na požádání.

Ceny v období hlavní sezony tj. červenec a srpen se navyšují  u některých typů ubytování (apartmány, studia, byty) o 20%.

Ubytování je možné v neděli od 14:00 před začátkem vyučování (pondělí) do 12:00 hodin v sobotu po posledním dni studia (pátek). Ceny na extra noci ověřte si, prosím, v ceníku.

Hostitelské rodiny – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj se společným sociálním zařízením, ručníky a ložní prádlo, náklady na elektřinu, plyn a vodu, prádelna jednou týdně.

Studentské apartmány – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj se společným sociálním zařízením, úklid společných prostor každé dva týdny, ložní prádlo, standardní spotřeba elektřiny, plynu a vody.

Soukromá studia – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s obývacím prostorem, kuchyní a koupelnou. Týdenní úklid. Ložní prádlo, standardní spotřeba elektřiny, plynu a vody.

Vysokoškolské koleje – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj, vybraný typ stravování, týdenní úklid a týdenní výměna ložního prádla.

POZNÁMKA: Při příjezdu vyplní všichni studenti, kteří budou ubytováni ve studentských apartmánech a ve studiích „vstupní formulář o bydlení”, opravňující školu vybrat z jejich kreditní karty deposit do výše 100€. Tato kauce je určena pro případ, že dojde k poškození majetku během pobytu a studenti se zavazují, že zaplatí případné škody vzniklé během pobytu nebo nadměrnou spotřebu plynu, vody, elektřiny.

Doprava

Letecky – podívejte se na výhodná letecká spojení na našem webu !

Letištní transfer – cena za 1 osobu jedním směrem 2 osoby 35,00€

Další informace

Videa, fotografie a dokumenty
Facebook školy
Článek o Valencii

VideoMapa


Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA