Cena
Od 4 480 Kč

KONZULTACE ZDARMA

Děkujeme za zaslání poptávky

Pole označená * jsou povinná *

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.
ODESLAT

Španělsko I Valencie I Španělština pro rodiče s dětmi

Španělsko I Valencie I Španělština pro rodiče s dětmi

Nádherná Valencie Vám nabízí  nejen kurzy španělštiny pro děti již od 8 let, ale i pro dospělé a rodiče!

 

Země

Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno Francií. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. Úředním jazykem je španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Valencie je město, ležící na Costa del Azahar, kterým protéká řeka Turia. Počtem obyvatel je třetím největším městem ve Španělsku. Město má přibližně 800 tisíc obyvatel. Valencie má středomořské klima se suchými a horkými léty a mírnými zimami. Ideální místo pro studium španělštiny a poznávání španělské kultury.

183781_469771989709225_1397613381_n

Jazyková škola

International House Valencie je jazyková škola s výukou španělštiny, která má více než 50 let zkušeností. Je umístěna v historické části Valencie na náměstí Plaza del Ayuntamiento. Je to jedna z významných a exkluzivních městských částí, vzdálená pouze pár minut od centra.  Jazyková škola nabízí kvalitní kurzy španělštiny v přátelské atmosféře. Jazyková škola  sídlí ve dvou budovách přímo v centru města, obklopené historickými památky, obchody a energetickým španělským životem města.

Budovy mají celkem 22 učeben s interaktivními tabulemi; speciální místnost, určenou pro kulinářské semináře s veškerým zařízením pro vaření různých španělských pokrmů; společenské studentské prostory s počítači, Wi-Fi, automaty na nápoje a drobné občerstvení; čítárnu s knihami a časopisy, terasu a nádvoří s dekorativním bazénem. Všechny učebny mají přirozené světlo, klimatizaci a jsou plně vybaveny pro jazykovou výuku.

Další informace na: http://www.espanole.es/cz/

563884_456406847712406_243896804_n

 

 

 

 

 

 

Výhody studia španělštiny v jazykových kurzech IH Valencie:

 • jazyková škola s přátelskou atmosférou
 • osobním přístup ke studentům
 • v případě potřeby hovoří marketingová ředitelka česky
 • člen mezinárodně uznávané organizace
 • budova v krásném historickém centru
 • moderní vybavení školy
 • široký tým profesionálů
 • komunikativní metoda výuky
 • kulturní programy v rámci výuky

Věk

 • děti od 8 do 14 let
 • mládež od 14 do 17 let
 • dospělí od 18 let

Studijní program

Naše rodinné jazykové programy jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly životnímu stylu a požadavkům každé jednotlivé rodiny.
Děti se zúčastní našich skvělých letních kurzů pro mladistvé, zatímco rodiče budou sdílet mezinárodní vzdělávací zkušenost s jinými dospělými z celého světa. Je to perfektní kombinace jazykových kurzů, výletů a různých zábavních a kulturních aktivit. Po škole mají studenti možnost navštívit některé z našich nejbližších historických památek, zúčastnit se celé řady kulturních akcí nebo prostě jen si užívat krásných plážích Valencie … Rodiče mohou buď vyzvednout děti po škole, nebo mít chvíli drahocenného času výhradně pro sebe.

RODINNÉ BALÍČKY s kurzy španělštiny

Dospělí (16+)

 • Začátek kurzů španělštiny: každé pondělí

Děti (8-14)

 • Začátek kurzů španělštiny: pouze v červenci.
 • Studenti mohou se přihlásit do kurzu délkou od 1 do 4 týdnů.

Mládež (14-17)

 • Začátek kurzů španělštiny: každé pondělí
 • Studenti mohou se přihlásit do kurzu délkou od 1 do 8 týdnů

Pro přesné informace nás prosím kontaktujte! 

DOSPĚLÍ (16+)

V ceně: Intenzivní kurz španělštiny, vybrané ubytování, 4 bezplatné aktivity, učební materiál, rozřazovací test, certifikát a akademická zpráva.

DĚTI (8-14)

V ceně: Intenzivní kurz španělštiny (15 hod týdně), vybrané ubytování, učební materiál, rozřazovací test, certifikát a akademická zpráva, kulturní a sportovní aktivity každé odpoledne od pondělí do pátku, školní autobus, cestovní pojištění, 24h. záchrannou službu, pedagogický dozor

MLÁDEŽ (14-17)

V ceně: Intenzivní kurz španělštiny (20 hod týdně), vybrané ubytování, učební materiál, rozřazovací test, certifikát a akademická zpráva, kulturní a sportovní aktivity každé odpoledne od pondělí do pátku, školní autobus, cestovní pojištění, 24h. pomoc v nouzi, pedagogický dozor.

Přehled dalších jazykových kurzů

Kurz španělštinyPočet hodin týdněCena za týden výuky španělštiny od 
Španělština Intensive 2020 lekcí4 480 Kč
Španělština Intensive 2520 + 5 konverzace5 120 Kč
Španělština Intensive Plus20 + 5 soukr.lekcí8 575 Kč
Španělština Superintensive20 + 5 konverzací
+ 5 soukromých lekcí
9 215 Kč
Španělština pro obchod20 obecná + 5 obchodní5 765 Kč

Registrační poplatek činí 1 281 Kč.

Cena zahrnuje

 • Infobalíček
 • Poradenství
 • Studijní materiál
 • Testy, certifikáty
 • Okružní prohlídka města
 • Volný internet
 • Kulturní program školy
 • Jazykový kurz
 • Pracovní umístění

Cena studia od 12. týdne je se slevou, pro informace nás prosím kontaktujte!

Ubytování

Typ ubytováníStravováníCena za týden od
Rodina 1L pokojpolopenze4 997 Kč
Apartmán 1L pokojvlastní3 303 Kč
Koleje 1L pokojvlastní6 250 Kč
Koleje 1L pokojpolopenze7 788 Kč

Jedná se pouze o ukázkovou kalkulaci. Další možnosti ubytování s kalkulací na požádání.

Ceny v období hlavní sezony tj. červenec a srpen se navyšují  u některých typů ubytování (apartmány, studia, byty) o 20%.

Ubytování je možné v neděli od 14:00 před začátkem vyučování (pondělí) do 12:00 hodin v sobotu po posledním dni studia (pátek). Ceny na extra noci ověřte si, prosím, v ceníku.

Hostitelské rodiny – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj se společným sociálním zařízením, ručníky a ložní prádlo, náklady na elektřinu, plyn a vodu, prádelna jednou týdně.

Studentské apartmány – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj se společným sociálním zařízením, úklid společných prostor každé dva týdny, ložní prádlo, standardní spotřeba elektřiny, plynu a vody.

Soukromá studia – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s obývacím prostorem, kuchyní a koupelnou. Týdenní úklid. Ložní prádlo, standardní spotřeba elektřiny, plynu a vody.

Vysokoškolské koleje – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj, vybraný typ stravování, týdenní úklid a týdenní výměna ložního prádla.

POZNÁMKA: Při příjezdu vyplní všichni studenti, kteří budou ubytováni ve studentských apartmánech a ve studiích „vstupní formulář o bydlení”, opravňující školu vybrat z jejich kreditní karty deposit do výše 100€. Tato kauce je určena pro případ, že dojde k poškození majetku během pobytu a studenti se zavazují, že zaplatí případné škody vzniklé během pobytu nebo nadměrnou spotřebu plynu, vody, elektřiny.

Doprava

Letecky – podívejte se na výhodná letecká spojení na našem webu !

Letištní transfer – cena za 1 osobu 65 €
Letištní transfer – cena za 2 osoby 35 €

Cena dle kurzu ČNB k 15.02.2019:  1 EUR = 25,700 CZK

 

Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

KONZULTACE ZDARMA