Cena
Od 14 078 Kč

KONZULTACE ZDARMA

Děkujeme za zaslání poptávky

Pole označená * jsou povinná *

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.
ODESLAT

Španělsko | Valencie | Pracovní stáž ve španělské firmě

Španělsko | Valencie | Pracovní stáž ve španělské firmě

Studujte i pracujte v krásné, historické a hlavně slunné Valencii !

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Valencie je město, ležící na Costa del Azahar, kterým protéká řeka Turia. Počtem obyvatel je třetím největším městem ve Španělsku. Město má přibližně 800 tisíc obyvatel. Valencia má středomořské klima se suchými a horkými léty a mírnými zimami. Je zde krásné historické centrum. Nachází se zde však i několik velmi moderních budov.

Jazyková škola

International House Valencie je jazyková škola umístěná v historické části Valencie “Palacio de los Fernández de Córdova”. Majitelé jazykové školy pečlivě zrekonstruovali 153 let starou budovu  do moderního stylu. Jazyková škola má plochu 2100 metrů čtverečních, tj. 28 jazykových tříd s nejmodernějším vybavením a klimatizací. Studenti mají také možnost slunit se na nádherné terase, nebo vypít kávu v patiu nebo se naučit cokoliv o španělské kuchyni  situované v budově škole.

 • Volný přístup k internetu pro všechny studenty
 • Jazyková škola s přátelskou atmosférou a ověřeným osobním přístupem ke svým studentům.
 • Člen International House Word Organisation (IHWO), mezinárodně uznávané organizace.
 • Ideální umístění v centru města, v historické částí Valencie, kousek od všech historických památek i služeb.
 • 28 prostorných, moderních tříd s klimatizací i interaktivními tabulemi
 • Knihovna, studentská místnost, internet, WI-FI a terasa na střeše
 • Široký výběr kurzů španělštiny, tým profesionálních pedagogů.
 • Intenzivní kurz obecné španělštiny, obchodní španělština, příprava ke zkoušce DELE i jachting a mnoho dalších zajímavých kurzů.
 • Komunikativní metoda vyučování.
 • Kulturní program zahrnuje minimálně 4 bezplatné aktivity týdně: prohlídka města, jazykový seminář, promítání filmu ve škole, návštěva muzeí atd.

Starší brožura školy v češtině Espanole-ih-2018

Věk

od 18 do 30 let

Studijní program
Pracovní stáž nebo dobrovolnický program 

Jedná se o mezinárodní program pracovní stáže, který umožňuje studentům pobyt v zahraničí.  Pracovní stáž nebo-li internship program nabízí možnost pracovat a získávat zkušenosti v zahraničních firmách. Většinou je to neplacená stáž, ale získané zkušenosti se Vám mnohokrát vrátí. Internship program v jazykové škole IH Valencie nabízí studentům vysokých škol neplacené odborné praxe ve studovaném oboru, ideálně v kombinaci se studiem jazyka. Díky stáži získáte pracovní zkušenosti, které jsou dnes již nezbytné pro budování kariéry ve vysokém managementu. Jedná se o životní investici, doporučujeme mladým lidem, kteří mají zájem o kariérní růst. Mezinárodní i české firmy stále více vyžadují jazykové znalosti, mezinárodní pracovní zkušenosti a flexibilitu. Internship garantuje vaše jazykové dovednosti a ochotu učit se novým věcem i za cenu prvotní investice času a peněz.

Nejprve budete pracovat na zlepšování Vašich jazykových dovedností. Po dokončení min. 2týdenního kurzu budete umístěni do společnosti nebo firmy, kde budete pracovat a účastnit se pracovního procesu i navazovat kontakty. Zdokonalíte svou španělštinu a získáte zkušenosti z pracovního prostředí dle Vašeho vybraného oboru.

Tento program kombinuje intenzivní kurz španělštiny se stáží po dobu 12 týdnů, kterou budete mít ve vybrané společnosti ve Valencii nebo na předměstí města. Stáž v zahraniční společnosti je vždy velmi obohacující zkušenost. Je to příležitost procvičit si španělštinu a seznámit se se specifiky cizího jazyka. Praxe je považována za vzdělávací program, což znamená, že není placená.

Můžete si vybrat jeden z intenzivních kurzů. Je třeba mít minimálně úroveň B1. Studenti, kteří se chtějí přihlásit do programu, by se měli zapsat nejméně tři měsíce před plánovaným datem zahájení kurzu, aby mohla škola najít vhodnou společnost.

K zápisu budete potřebovat
 • Životopis
 • Fotografii
 • Motivační dopis s uvedením důvodů, proč se chcete zúčastnit tohoto programu, a kterému odvětví byste se chtěl věnovat

Škola pořádá také financované stáže, jako je Leonardo da Vinci a PON.

Požadavky
 • Minimální doba programu jsou 3 měsíce.
 • Minimální znalost jazyka B1.
 • Před nástupem na internship je nutno absolvovat min. 2týdenní přípravný kurz španělštiny.
 • Požadavek na zajištění pracovního umístění je nutno zadat 3 měsíce před zahájením programu.
 • Účast je především pro studenty vysokých škol

Orientační cena

Název programuCena za zajištění stáže
Pracovní stáž550 Eur  tj. 14 078 Kč

Registrační poplatek činí  50 Eur.

Cena nezahrnuje povinný přípravný jazykový kurz na dva týdny.

Kurzy
Kurz španělštinyPočet hodin týdněCena za týden výuky španělštiny
Španělština Intensive 2020 lekcí4  480 Kč
Španělština Intensive 2520 + 5 konverzace5  120 Kč
Španělština Intensive Plus20 + 5 soukr.lekcí8  575 Kč
Španělština Superintensive20 + 5 konverzací
+ 5 soukromých lekcí
9 215 Kč
Španělština pro obchod 20 obecná + 5 obchodní5 760 Kč

Cena zahrnuje

 • Infobalíček
 • Poradenství
 • Studijní materiál
 • Testy, certifikáty
 • Okružní prohlídka města
 • Volný internet
 • Kulturní program školy
 • Jazykový kurz
 • Pracovní umístění

Cena studia od 12. týdne je se slevou, pro informace nás prosím kontaktujte!

Ubytování
Typ ubytováníStravováníCena za týden
Rodina 1L pokojpolopenze 5 120 Kč
Apartmán 1L pokojvlastní4 864 Kč
Univerzita 1L pokojvlastní5 120 Kč

Mnoho dalších variant ubytování! Kontaktujte nás pro další informace, děkujeme.

Cena dle kurzu ČNB k  2. 1. 2019:  1 EUR = 25,596 CZK
Facebook školy

Mapa
Fotky
 

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

KONZULTACE ZDARMA