420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Země

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos, Vietnam, Indie, Thajsko

Vzdělávací agentura

The Green Lion je mezinárodní vzdělávací agentura, která zajišťuje poznávací, kulturní a dobrovolnické programy téměř po celém asijském kontinentu ale i ve Střední či Jižní Americe. Na výběr máte z obrovského množství programů, ve kterých se můžete zapojit jako dobrovolník, a přispět tak svojí energií k pomoci druhým. Mezi oblíbené dobrovolnické programy patří například zdravotnická pomoc, výuka angličtiny a péče o děti, či ochrana ohrožené zvěře.

Katalog dobrovolnických programů

Programy v Asii

Nepál – Kathmandu, Chitwan, Pokhara

Lékařská pomoc

Zdravotnické služby jsou základním právem každého jednotlivce a pomocí služeb zdravotní péče, diagnostiky a léčby různých nemocí se může zajistit kvalitní život i pro lidi z chudých rozvojových oblastí. Zdravotnické služby fungují jako důležitý determinant na podporu duševní a fyzické pohody lidí na celém světě. Tyto dobrovolnické zdravotnické projekty pomáhají komunitám v rozvojových zemích získat přístup k prostředkům, a také zvýšit povědomí o významu zdravotních služeb. Různé aktivity, které jsou poskytovány v rámci tohoto projektu, jsou služby pro těhotné, kojence a kojící matce a základní první pomoc pro každého.

Blog_Maru

Péče o opuštěné děti

Cílem tohoto programu je zajistit potřebnou péči opuštěným dětem, dodat jim svoji pozitivní energii, zvýšit sebevědomí a naučit je základním návykům potřebným pro zdravější životní styl.

Výuka angličtiny

Dobrovolníci se účastní vzdělávacího programu pro děti z místních komunit zejména v oblasti angličtiny. Dobrovolníci pomáhají se vzděláváním dětí prostřednictvím kreativních, interaktivních výukových metod, které činí učení zábavnějším.

Srí Lanka – Wasgamuwa, Ambalangonda

Dobrodružství s divokými slony

Tento program umožňuje dobrovolníkům setkat se s volně žijícími slony. Během tří týdnů strávených ve Wasgamuwě na Srí Lance budete pozorovat v rámci výzkumu slony volně žijící v přírodě. Zaznamenávat budete jejich chování, mapovat jejich pohyb apod. Zároveň se tak naučíte pracovat s GPS technologiemi, které daty vyhodnocují.

Elephant Sanctuary

Ochrana želv

V rámci tohoto programu se budete starat o čerstvě vylíhlá mláďata želv na pláži, kde jinak zůstávají opuštěné napospas predátorům. Díky dobrovolníkům se pomůže zachránit obrovské množství želv a zachovat tak jejich další existenci.

Marine Park Veterinary Placement

Bali

Dobrovolnictví a cestování

Během třítýdenního dobrovolnického programu na Bali získáte kromě práce i jedinečnou příležitost cestovat a poznávat krásy místní přírody.

Kambodža

Lékařská pomoc

Tyto dobrovolnické zdravotnické projekty pomáhají komunitám v rozvojových zemích získat přístup k prostředkům, a také zvýšit povědomí o významu zdravotních služeb. Různé aktivity, které jsou poskytovány v rámci tohoto projektu, jsou služby pro těhotné, kojence a kojící matce a základní první pomoc pro každého.

Výuka angličtiny

Dobrovolníci se účastní vzdělávacího programu pro děti z místních komunit zejména v oblasti angličtiny. Dobrovolníci pomáhají se vzděláváním dětí prostřednictvím kreativních, interaktivních výukových metod, které činí učení zábavnějším.

School Placement (Teaching English)

Laos

Ekofarmaření

Jedná se o unikátní projekt ve měste Vang Vieng v Laosu zaměřený na ekologii a obnovitelné zdroje. V rámci tohoto dobrovolnického projektu se dozvíte více o výrobě bioplynu, permakultuře, nebo se naučíte vyrábět hliněné cihly.

Čína

Ochrana pand

Dobrovolnický program na záchranu pand se nachází v přírodní rezervaci Wolong asi 150 km od hlavního města Sečuánské provincie, Chengdu City. Starat se tu budete jak o mláďata tak i o dospělé jedince. Pandy jsou dnes díky kácení a vypalování lesů velmi ohroženým zvířecím druhem a Vaše pomoc může být přímo neocenitelná!

Programy v Jižní Americe

Kostarika

Stavební práce

Péče o seniory

Rybaření

Výuka tělesné výchovy

Internship: Sports Management

Peru

Ochrana tučňáků

Kulturní a poznávací program

Surfování

Surfing Experience

a další dobrovolnické programy

Pro více informací o jednotlivých projektech nás prosím kontaktujte!

Ceník

Ceny jednotlivých programů

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA