420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Země

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos, Vietnam, Indie, Thajsko

Vzdělávací agentura

The Green Lion je mezinárodní vzdělávací agentura, která zajišťuje poznávací, kulturní a dobrovolnické programy téměř po celém asijském kontinentu ale i ve Střední či Jižní Americe. Na výběr máte z obrovského množství programů, ve kterých se můžete zapojit jako dobrovolník, a přispět tak svojí energií k pomoci druhým. Mezi oblíbené dobrovolnické programy patří například zdravotnická pomoc, výuka angličtiny a péče o děti, či ochrana ohrožené zvěře.

Katalog dobrovolnických programů

Programy v Asii

Nepál – Kathmandu, Chitwan, Pokhara

Lékařská pomoc

Zdravotnické služby jsou základním právem každého jednotlivce a pomocí služeb zdravotní péče, diagnostiky a léčby různých nemocí se může zajistit kvalitní život i pro lidi z chudých rozvojových oblastí. Zdravotnické služby fungují jako důležitý determinant na podporu duševní a fyzické pohody lidí na celém světě. Tyto dobrovolnické zdravotnické projekty pomáhají komunitám v rozvojových zemích získat přístup k prostředkům, a také zvýšit povědomí o významu zdravotních služeb. Různé aktivity, které jsou poskytovány v rámci tohoto projektu, jsou služby pro těhotné, kojence a kojící matce a základní první pomoc pro každého.

Blog_Maru

Péče o opuštěné děti

Cílem tohoto programu je zajistit potřebnou péči opuštěným dětem, dodat jim svoji pozitivní energii, zvýšit sebevědomí a naučit je základním návykům potřebným pro zdravější životní styl.

Výuka angličtiny

Dobrovolníci se účastní vzdělávacího programu pro děti z místních komunit zejména v oblasti angličtiny. Dobrovolníci pomáhají se vzděláváním dětí prostřednictvím kreativních, interaktivních výukových metod, které činí učení zábavnějším.

Srí Lanka – Wasgamuwa, Ambalangonda

Dobrodružství s divokými slony

Tento program umožňuje dobrovolníkům setkat se s volně žijícími slony. Během tří týdnů strávených ve Wasgamuwě na Srí Lance budete pozorovat v rámci výzkumu slony volně žijící v přírodě. Zaznamenávat budete jejich chování, mapovat jejich pohyb apod. Zároveň se tak naučíte pracovat s GPS technologiemi, které daty vyhodnocují.

Elephant Sanctuary

Ochrana želv

V rámci tohoto programu se budete starat o čerstvě vylíhlá mláďata želv na pláži, kde jinak zůstávají opuštěné napospas predátorům. Díky dobrovolníkům se pomůže zachránit obrovské množství želv a zachovat tak jejich další existenci.

Marine Park Veterinary Placement

Bali

Dobrovolnictví a cestování

Během třítýdenního dobrovolnického programu na Bali získáte kromě práce i jedinečnou příležitost cestovat a poznávat krásy místní přírody.

Kambodža

Lékařská pomoc

Tyto dobrovolnické zdravotnické projekty pomáhají komunitám v rozvojových zemích získat přístup k prostředkům, a také zvýšit povědomí o významu zdravotních služeb. Různé aktivity, které jsou poskytovány v rámci tohoto projektu, jsou služby pro těhotné, kojence a kojící matce a základní první pomoc pro každého.

Výuka angličtiny

Dobrovolníci se účastní vzdělávacího programu pro děti z místních komunit zejména v oblasti angličtiny. Dobrovolníci pomáhají se vzděláváním dětí prostřednictvím kreativních, interaktivních výukových metod, které činí učení zábavnějším.

School Placement (Teaching English)

Laos

Ekofarmaření

Jedná se o unikátní projekt ve měste Vang Vieng v Laosu zaměřený na ekologii a obnovitelné zdroje. V rámci tohoto dobrovolnického projektu se dozvíte více o výrobě bioplynu, permakultuře, nebo se naučíte vyrábět hliněné cihly.

Čína

Ochrana pand

Dobrovolnický program na záchranu pand se nachází v přírodní rezervaci Wolong asi 150 km od hlavního města Sečuánské provincie, Chengdu City. Starat se tu budete jak o mláďata tak i o dospělé jedince. Pandy jsou dnes díky kácení a vypalování lesů velmi ohroženým zvířecím druhem a Vaše pomoc může být přímo neocenitelná!

Programy v Jižní Americe

Kostarika

Stavební práce

Péče o seniory

Rybaření

Výuka tělesné výchovy

Internship: Sports Management

Peru

Ochrana tučňáků

Kulturní a poznávací program

Surfování

Surfing Experience

a další dobrovolnické programy

Pro více informací o jednotlivých projektech nás prosím kontaktujte!

Ceník

Ceny jednotlivých programů

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA