420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Švýcarsko I Tenero-Corta I Škola hodinářství

Švýcarsko I Tenero-Corta I Škola hodinářství

Místo

Švýcarsko je vnitrozemní stát ve střední Evropě. Švýcarsko leží mezi Bodamským jezerem na severovýchodě, Ženevským jezerem na západě, Horním a Alpským Rýnem na východě a Rýnem na severu, Jurou na severu a jižními Alpami. Tato federace má 26 kantonů, má cca 8 milionů obyvatel, z toho je více jak 1/5 cizinců. Jednání o vstupu do EU občané v referendu odmítli a tak, kromě Lichtenštejnska, je to jediná země mimo EU v prostoru Střední Evropy.

Tenero-Corta je obec v okrese Locarno v kantonu Ticino ve Švýcarsku. Leží na jihu Švýcarska v italské části na břehu jezera Lago Maggiore. Městečko je v horském prostředí, což navozuje krásnou atmosféru kontrastu velkého jezera se zalesněnými horskými oblastmi. V blízkosti je i letiště Locarno Airport. Nachází se zde například Národní sportovní centrum mládeže, Umělecká galerie Matasci a Muzeum vína.

tenero

Instituce

Švýcarská RA School of Horology zaměřená na tradici výroby švýcarských hodinek je nezávislá instituce, která je uznána jako příkladné výcvikové středisko v oblasti hodinářství. Zúčastnit se můžete tradičního švýcarského hodinářského kursu, který má systém výuky, který umožňuje novým studentů začít s výukou a tréninkem každý daný termín od října, ledna či dubna. Velikosti třídy je záměrně udržována v malém počtu, aby se zajistilo, že každý student obdrží rozsáhlou individuální výuku od mistrů hodinářů, kteří odhalují mnoho tajemství jejich obchodu.

Výhody této instituce

 • vynikající škola
 • vzdělání pro všechny zájemce o hodinářství i bez předchozích zkušeností
 • menší třídy umožňující osobnější přístup
 • moderní prostředí, praktická výuka
 • atraktivní prostředí horského jezera
 • získání znalosti více jazyků  (hovoří se hlavně italsky, ale i anglicky, německy a francouzsky)

Studijní program

Odborný kurz v angličtině pro dospělé

RA Horology

Student se dozví něco o pojetí času a různých starověkých měřicích přístrojích a historii hodinářství. Studenti se také naučí terminologii a základním funkcím mechanických hodinek – nastavení mechanismu, zdroj energie (hnací pružina), přenos energie (ozubená kola). Studenty čekají jak teoretické hodiny tak samozřejmě i praktická cvičení. Student by měl mít úroveň angličtiny alespoň mírně pokročilou.

Stránky školy k nahlédnutí: http://rahorologyschool.ch/

Cena zahrnuje:

 • Jazykový kurz angličtiny
 • Hodinářský kurz – teorie i praxe
 • Pomůcky, nářadí
 • Kurz technické kreslení

Studenti se mohou zúčastnit i rozšířeného programu na 9 měsíců, který navíc zahrnuje:

 • Matematiku
 • Elektroniku pro hodinářství
 • Všeobecné vzdělávání
 • Obchodní management

Ceník

Odborný kurzOdborný kurzCena kurzu
3 měsíce13 900 Kč206 000 Kč
9 měsíců13 900 Kč206 000 Kč

Ceny v korunách jsou dle platného kurzu ČNB k 23. 7. 2016

Ubytování

Soukromý pokoj v bytě se společným obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou a moderním nábytkem (apartmán se 3 soukromými pokoji). V případě zájmu o toto ubytování, žádejte o více informací.

Měsíčně od 15 238 Kč + jednorázový deposit předem 51 656 Kč.

Videa

Videa

Mapa
Fotky
Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Švýcarsko I Ženeva I Univerzita obchodu a mezinárodních studií

Chtěli byste studovat prestižní univerzitu v zahraničí? Zajímají Vás mezinárodní vztahy či obchodní administrativa? Studujte na UBIS v Ženevě!

Švýcarsko | Martigny | Vysoká škola hotelového managementu

Pojďte studovat prestižní hotelovou školu do Švýcarska nebo jiných zemí světa a získejte tak jedinečné zkušenosti do svého CV!

Švýcarsko | Ženeva | Luxusní střední škola + jazykový kemp

Letní jazykový a zimní lyžařský kemp v Lausanne při švýcarské střední privátní škole Collége du Léman.

Švýcarsko | Lausanne | Elitní základní a střední škola + letní kemp

Elitní internátní základní a střední škola ve Švýcarském Lausanne pořádá letní jazykové kempy pro děti a mládež s angličtinou nebo francouzštinou.

Švýcarsko I Tenero-Corta I Škola hodinářství

Fascinuje Vás, jak přesně fungují švýcarské hodinky? Chtěli byste nahlédnout do jejich útrob, odhalit tajemství švýcarských mistrů a naučit se takové umění také ovládat? RA School of Horology nabízí nový odborný program pro tyto zájemce v krásném horském prostředí města Tenero-Corta.

Švýcarsko I Lausanne I Francouzština nebo angličtina – exkluzivní jazykový pobyt pro mládež

Líbí se Vám švýcarská kultura a příroda? Máte zájem, aby vaše dítě studovalo francouzštinu nebo angličtinu ve vícejazyčném švýcarském prostředí? Luxusní jazykový pobyt uprostřed jezer a hor je naprosto jedinečný!

KONZULTACE ZDARMA