420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 39 410 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

USA I Jižní Karolina I Golfová akademie pro děti, mládež i dospělé

USA I Jižní Karolina I Golfová akademie pro děti, mládež i dospělé

Hrajete  golf nebo  máte zájem, aby Vaše děti hrály dobře golf ?  Jedinečná nabídka studijního pobytu výuky golfu i angličtiny.

 

Země

Spojené státy americké (anglicky United States of America, zkratka USA) je federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu a na některé tichomořské ostrovy. Spojené státy se skládají z 50 států, federálního území s hlavním městem a sídlem vlády a Kongresu (District of Columbia), přidružených států s vnitřní samosprávou a samosprávných území Spojených států.

Místo

North Myrtle Beach

Jižní Karolina je 8. stát Unie, k níž se připojil 23. května 1788. Jižní Karolina v USA má něco přes 4 milióny obyvatel a rozlohu 82 965 km². Leží na východním pobřeží USA. Na severu sousedí se Severní Karolínou, na východě a jihovýchodě s Atlantikem a na jihozápadě a západě s Georgií, hlavním a zároveň největším městem je Columbia.

Škola golfu

 

Zakladatel golfové akademie  Greg Norman Champions Golg Academy – skvělá golfová akademie s bohatou nabídkou programů pro mládež i dospělé.

Golf je hra, která je výzvou, která vás vzruší, poučí a odmění. Ale především – je to zábava! Golf nás učí žít jednoduše, účelně. Promýšlet své další kroky. Být pružný. Žít v pohybu. Učíme se při něm myslet dopředu, hledět na to, co děláme, zhodnotit, co jsme udělali a dovést nás k další životní etapě bez toho, abychom se neustále vraceli k minulosti a přicházeli tak o úspěchy v budoucnosti. Golf nás vede k tomu, abychom vše viděli v souvislostech. V golfu, stejně jako v životě, musíme vzít to dobré i to špatné a snažit se o co nejlepší výsledek. V golfu jsme nuceni také přijímat před úderem spoustu rozhodnutí. Klíčem k úspěchu je poznání, kdy je potřeba postupovat vpřed, riskovat a kdy přibrzdit, být opatrný. Ale to samé je důležité i v životě, v obchodě, v našem osobním vývoji a v našich vztazích k ostatním. Golf nás učí být ohleduplný k ostatním hráčům a ke hřišti. A navíc, hraní podle pravidel zvyšuje sebekázeň. V golfu, stejně jako v životě, se snažíme o neustálé zlepšení. Na hřišti se stále snažíme o to, aby nás hra těšila, to znamená, abychom dosáhli buď lepšího výsledku, nebo abychom dokázali potlačit svůj vztek nebo zklamání, když se nám nedaří a zůstali tak „ve hře“.Golf je hra. Hrajte a radujte se z ní jako takové.

 Orientační cena
Golfová akademie cena za týden další týden
Letní juniorský camp 39 410 Kč10% sleva
Kurz angličtiny6 015 Kč
Postgraduální program na vyžádánína vyžádání

Letní juniorský camp golfové akademie v USA je určen pro děti a mládež od 10 do 21 let.

Cena za zprostředkování  golfového pobytu činí 3500,- Kč.

Cena zahrnuje
  • 6 nocí ubytování
  • 5 dní výuky a hry golfu (31 hodin golf. lekcí)
  • osobní fitness program na míru
  • video analýzy
  • doprava a trasnfery letiště Myrtle  Beach
  • stravování, pokud je požadováno

K výuce golfu lze doplnit kurz angličtiny , který se koná v dopoledních hodinách před fitness.

Postgraduální program golfové akademie je určen  pro mládež ve věku 17 – 21 let s výhledem na profesionální kariéru. Program výuky a hry golfu trvá od srpna do května, 9 měsíců intenzivního všestranného tréninku.

Cena dle kurzu ČNB k 23. 1. 2018: 1 USD = 20,742 CZK.

Mapa
Fotky

Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA