420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Test

Školné zdarma ke studiu angličtiny v Londýně

Rádi byste získali kurz angličtiny zdarma ? Jazyková akademie Edgware vypisuje stipendium na měsíční kurz angličtiny v Londýně, 15 hodin týdně. Požadavky: sepsání eseje na téma “What are my dreams” , přihlášky a motivačního dopisu. Zkusíte to ? Termín do konce března 2018.
Read More

Angličtina pro dospělé v Kanadě a týden kurzu zdarma

Při objednávce kurzu angličtiny pro dospělé  na jazykové škole Access ve Torontu do konce března a zahájení studia do 6 měsíců poté, obdržíte jeden týden kurzu zdarma.  Při objednávce kurzu na měsíc a více, máte 10% slevy. Pokud budete studovat 20 týdnů a více, obdržíte 4 týdny kurzu zdarma.  Orientační cena za týden a 20...
Read More

Angličtina výhodně v centru Dublinu

Kulturní institut v Dublinu nabízí zvýhodněné a velmi kvalitní kurzy angličtiny, např. 4 týdny 20 hodin týdně za cenu 16 980,- Kč. Užijte si přátelskou atmosféru a irskou kulturu.
Read More

Němčina a hudba ve Vídni

Jazyková škola ve Vídni nabízí kurz němčiny s možností hudebních lekcí na Vídeňské konzervatoři.
Read More

Golf a angličtina u moře

Zahrajte si golf na skvělém anglickém hřišti a naučte se přitom komunikovat v angličtině. Zajímavá nabídka doprovodu na golf i péče zkušeného golfisty a majitele jazykové školy v oblasti Kent.
Read More

Výsledky referenda zatím nic nemění!

Ptáte-li se, co se bude dít poté, co výsledky nedávného referenda ve Velké Británii poukázaly na budoucí odtržení Británie od EU, můžeme Vám s klidem říci, že se zatím nic vážného nemění! Právě naopak je nyní lepší příležitost pro návštěvu Anglie než kdy předtím! Kurz libry jde výrazně dolů, a tak si můžete dopřát jazykové...
Read More

Angličtina na Maltě ve ****hotelu Paradise Bay

Poslední místa na studijním pobytu se slevou v krásném resortu u moře pro děti, mládež i dospělé.
Read More

Angličtina pro mládež 13 – 17 let na Maltě

Krásný jazykový pobyt pro mládež s ubytováním ve ****hotelu, s kurzem angličtiny i kompletním programem za 35 600,- Kč na 2 týdny. Využijte zajímavé nabídky Anglické jazykové akademie.
Read More

Ekologická daň na Maltě nově

Od začátku června 2016 platí studenti nad 18 let novou daň při ubytování na Maltě, která činí 0,50 EUR denně, max. 5 EUR za celý pobyt.
Read More
KONZULTACE ZDARMA