420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Test

Angličtina pro studenty od 16 let v Londýně a konverzace zdarma

Při zaplacení kurzu angličtiny na jazykové škole Delfin v Londýně do 26.4.2019 obdržíte konverzaci 2 týdny zdarma.  Orientační cena za týden např. 20 lekcí odpolední kurz činí 4218 Kč. Platné do 26.4. 2019.
Read More

Španělština na ostrově Ibiza

  Zvláštní nabídka jazykových kurzů španělštiny na ostrově Ibiza. Pokud budete studovat španělštinu v týdnu od 1.4.2019 nebo 14.10.2019, obdržíte další týden zdarma.
Read More

Němčina a hudba ve Vídni

Jazyková škola ve Vídni nabízí kurz němčiny s možností hudebních lekcí na Vídeňské konzervatoři.
Read More

Golf a angličtina u moře

Zahrajte si golf na skvělém anglickém hřišti a naučte se přitom komunikovat v angličtině. Zajímavá nabídka doprovodu na golf i péče zkušeného golfisty a majitele jazykové školy v oblasti Kent.
Read More

Výsledky referenda zatím nic nemění!

Ptáte-li se, co se bude dít poté, co výsledky nedávného referenda ve Velké Británii poukázaly na budoucí odtržení Británie od EU, můžeme Vám s klidem říci, že se zatím nic vážného nemění! Právě naopak je nyní lepší příležitost pro návštěvu Anglie než kdy předtím! Kurz libry jde výrazně dolů, a tak si můžete dopřát jazykové...
Read More

Angličtina na Maltě ve ****hotelu Paradise Bay

Poslední místa na studijním pobytu se slevou v krásném resortu u moře pro děti, mládež i dospělé.
Read More

Angličtina pro mládež 13 – 17 let na Maltě

Krásný jazykový pobyt pro mládež s ubytováním ve ****hotelu, s kurzem angličtiny i kompletním programem za 35 600,- Kč na 2 týdny. Využijte zajímavé nabídky Anglické jazykové akademie.
Read More

Ekologická daň na Maltě nově

Od začátku června 2016 platí studenti nad 18 let novou daň při ubytování na Maltě, která činí 0,50 EUR denně, max. 5 EUR za celý pobyt.
Read More

Práce v Anglii, výdělek 101 GBP, ubytování a strava zdarma!

Máte zájem o skvělou brigádu v Anglii? Chtěli byste se vylepšit v angličtině, ale zároveň si něco vydělat? Nabízíme Vám dlouhodobou brigádu na pozice Catering Assistant, Housekeeper a Activity Leader. Strava a ubytování na místě je ZDARMA a ještě dostanete kapesné 101 GBP týdně! Více informací naleznete na našem webu. Nebo pište a volejte o bližší informace.
Read More

Angličtina v Los Angeles a týdny kurzu zdarma

Studujte na  jazykové akademii v Los Angeles a získejte za 3 zaplacené týdny jeden zdarma, v případě 12 týdnů održíte 4 týdny bezplatné výuky.
Read More

Studujte ve Skotsku za výhodné ceny!

Velmi kvalitní jazyková škola ve Skotsku nabízí kurzy angličtiny ve městech Glasgow a Edinburgh. V nabídce je například 20 lekcí angličtiny týdně za 4 145 Kč  nebo 30 lekcí týdně již od 6 561 Kč. Jazyková škola s několika certifikacemi od britských vzdělávacích institucí nabízí také letní jazykové kempy pro děti a mládež nebo specializované kurzy angličtiny (medicínská terminologie,...
Read More
KONZULTACE ZDARMA