420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Test

Španělština v Buenos Aires, Santiago Chile, Cordoba se slevou 20%

Pokud si zvolíte kurz španělštiny do 30.června 2018 ve městě Santiago de Chile nebo Cordoba nebo Buenos Aires, budete mít 20% slevy z ceny. Informujte se prosím o zvýhodněných podmínkách.
Read More

Školné zdarma ke studiu angličtiny v Londýně

Rádi byste získali kurz angličtiny zdarma ? Jazyková akademie Edgware vypisuje stipendium na měsíční kurz angličtiny v Londýně, 15 hodin týdně. Požadavky: sepsání eseje na téma “What are my dreams” , přihlášky a motivačního dopisu. Zkusíte to ? Termín do konce března 2018.
Read More

Angličtina pro dospělé v Kanadě a týden kurzu zdarma

Při objednávce kurzu angličtiny pro dospělé  na jazykové škole Access ve Torontu do konce března a zahájení studia do 6 měsíců poté, obdržíte jeden týden kurzu zdarma.  Při objednávce kurzu na měsíc a více, máte 10% slevy. Pokud budete studovat 20 týdnů a více, obdržíte 4 týdny kurzu zdarma.  Orientační cena za týden a 20...
Read More

Angličtina výhodně v centru Dublinu

Kulturní institut v Dublinu nabízí zvýhodněné a velmi kvalitní kurzy angličtiny, např. 4 týdny 20 hodin týdně za cenu 16 980,- Kč. Užijte si přátelskou atmosféru a irskou kulturu.
Read More

Němčina a hudba ve Vídni

Jazyková škola ve Vídni nabízí kurz němčiny s možností hudebních lekcí na Vídeňské konzervatoři.
Read More

Golf a angličtina u moře

Zahrajte si golf na skvělém anglickém hřišti a naučte se přitom komunikovat v angličtině. Zajímavá nabídka doprovodu na golf i péče zkušeného golfisty a majitele jazykové školy v oblasti Kent.
Read More

Výsledky referenda zatím nic nemění!

Ptáte-li se, co se bude dít poté, co výsledky nedávného referenda ve Velké Británii poukázaly na budoucí odtržení Británie od EU, můžeme Vám s klidem říci, že se zatím nic vážného nemění! Právě naopak je nyní lepší příležitost pro návštěvu Anglie než kdy předtím! Kurz libry jde výrazně dolů, a tak si můžete dopřát jazykové...
Read More

Angličtina na Maltě ve ****hotelu Paradise Bay

Poslední místa na studijním pobytu se slevou v krásném resortu u moře pro děti, mládež i dospělé.
Read More

Angličtina pro mládež 13 – 17 let na Maltě

Krásný jazykový pobyt pro mládež s ubytováním ve ****hotelu, s kurzem angličtiny i kompletním programem za 35 600,- Kč na 2 týdny. Využijte zajímavé nabídky Anglické jazykové akademie.
Read More
KONZULTACE ZDARMA