Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Recenze na studium v zahraničí

Spokojení klienti nám zanechali krásné recenze. Získejte představu o studium v zahraničí.

Zkušenost Mileny s online kurzem francouzštiny

Apr 29 2020

Kurz se mi moc líbil. Jsem fakt ráda, že jsem školu vyzkoušela a až tam pojedu, budu mít mnohem lepší představu, co mě čeká. Naším učitelem byl Antoine, jeho způsob výuky mě bavil, byl v pohodě, kurzy měl připravené, bylo mu super rozumět, umí dobře vysvětlit, i dobře opravit chyby - to už ze mne asi mluví "kolegyně", protože vím, že někdy je lepší nechat studenta doříct myšlenku, byť s chybou, a opravit až potom, než okamžitě opravovat a narušovat tím studentovy myšlenkové pochody :-) což Antoine dělal, pak chyby i napsal, rozebral, zodpověděl dotazy (někteří z mých studentů stále tento způsob opravy nechápou, vždycky na mě významně mrkají, když učím třeba skupinu a někdo mluví a já poslouchám a jen si znamenám ty chyby, ale hned nereaguji....tak si asi myslí, že jsem chybu nepostřehla....to znáte, ne :-))

Měli jsme i zajímavé domácí úkoly, nejen cvičení, ale i videa, články z webu. První týden byla tématem ekologie, druhý sociální sítě a vůbec vztahy lidí, generací. Tohle téma mi bylo bližší, ale i v rámci ekologie jsem se naučila spoustu nových výrazů. Naše "parta" byla fajn, byla jsem i trošku překvapená, že se sešli lidé spíše vyššího věku, minulý týden se přidala jedna mladinká studentka, ale jinak to byla spíše generace tak 40-55 let. Což nám asi vzájemně vyhovovalo. Písemné úkoly nebyly snadné, ale musím říct, že jsem na sebe docela hrdá, co jsem nakonec byla schopna po cca 2.5 letech francouzštiny vyprodukovat. Samozřejmě s chybami, hlavně z neznalosti dané gramatiky. Písemná část pátečního týdenního testu byla na téma Francie. Cokoli z našich zážitků, názorů, postřehů. Tak jsem se rozepsala, vesměs velmi pozitivně a Antonie mi pak napsal, že mi děkuje za to, že mám ráda Francii :-) nechtěla jsem být "Hujer", prostě to tak vnímám.

Takže když to shrnu: určitě mi ten kurz hodně dal! Jsem ráda, že Elisa mě postrčila do té vyšší úrovně, protože jsem ji zvládala v pohodě a zase se o kousek posunula. Moc vám děkuji za spolupráci a vůbec za nápad, abych tohle zkusila. Alespoň jsem smysluplně využila ten čas, který se nabídl a rozšířila si své znalosti.

Recenze Petry o kurzu angličtiny na Kypru

Aug 31 2019

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné.

Petra s dcerou (11), srpen 2019

Lucka o kurzu francouzštiny na LSF v Montpellier

Aug 26 2019

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, abych se nenudila, ale zase to nebylo moc těžké, a spousta zajímavých exkurzí (např. Arles, Carcassonne, Avignon nebo Roquefort).

Myslím, že Montpellier je skvělé místo pro studium, které má všechno, co může člověk chtít – malebné centrum, krásný Vítězný oblouk s navazujícím parkem jako dominanta, ale také pěkná moderní čtvrť a samozřejmě přístup na pláž. Jazyková škola byla také skvělá. Během standardního i intenzivního kurzu jsem se setkala s osmi učiteli. Každý měl trochu jiné metody, ale jedno měli všichni společné – neskutečný zápal pro učení, což oceňovala nejen moje skupina, ale i přátelé, kteří byli v méně pokročilých skupinách.

Tout compte fait, jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla na kurz vyjet. Pokud mě něco mrzí, tak to, že jsem nezůstala déle. Studium na jazykové škole LSF v Montpellier můžu určitě doporučit.

Lucka, 19 let, Praha

 

 

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Aug 25 2019

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové.

(Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son's study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova.

Tomaš, 16 let, srpen 2019

 

 

 

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Mar 18 2019

Dobrý den,

studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientoval. Učitelé byli přátelští a nápomocní, nejvíce mě bavil dějepis. Výuka je jiná v tom, že se v hodinách hodně diskutuje. Sportovní vybavení školy bylo skvělé, hodiny tělocviku tak byly pro mně zajímavé (třeba vodní pólo na kajacích v 50m bazénu). O víkendech jsem měl většinou zápasy, a tak jsem byl pouze dvakrát na výletě: jednou v oblasti Rotorua, Taupo a Waitomo - tam jsem poznal krásnou přírodu a taky jsem navštívil maorskou vesnici. Podruhé jsem jel do Hobittonu. Byl to úžasný zážitek. Co se týče ubytování, tak jsem byl spokojený, pan Bill byl skvělý a  cítil jsem se jako doma. často jsme se spolu koukali na rugby v televizi, jednou jsme byli na mezinárodním utkání NZ proti Francii. Taky mě občas vozil na zápasy a fandil. V týmu jsem si našel kamarády z NZ, z Argentiny a z Japonska. Určitě všem doporučuju pobyt a studium na Rangitoto College. Rozhodně se vyplatí jet na delší dobu. Jsem moc rád, že mě tam rodiče poslali, i když jsem ze začátku moc nechtěl.

Adam, 16, semestr na Rangitoto College

 

 

 

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

Feb 19 2019

 

O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018)

Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny.

Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku studia na míru, a velmi mně pomohli.

Město Lindau je krásné město u největšího alpského jezera Bodensee, kde potkáte mnoho přátelských a nápomocných lidí. Přímo jazyková škola Dialoge (ve spolupráci s Interstudy Consulting), nabízí zprostředkování pracovní stáže včetně nemalého výdělku. To bylo pro mě osobně velice zajímavé.

Domluvil jsem se s Interstudy Consulting na studiu němčiny v délce 6-ti týdnů – dopolední škola + 2x týdně odpolední (lekce konverzace), ubytování ve studentské rezidenci (možnost také bydlet v rodině nebo hostelu přímo u školy), kde je k dispozici kuchyňka a je možné snížit náklady pobytu. V případě zájmu je možné absolvovat přípravné lekce pro splnění zkoušek DAFF, které jsou mezinárodně uznávány. Dopravně je Lindau dobře dostupné – nacházejí se zde vlaková nádraží, přímé autobusové linky z CZ, nejbližší letiště ve Friedrichshafen-u (Německo) nebo St. Gallen-u (Švýcarsko). Od Interstudy Consulting jsem předem obdržel potřebné informace a všechny mé dotazy byly zodpovězeny.

Po mém příjezdu jsem se ubytoval, a hned poté mě pohostili ostatní studenti. Vzali mě do kuchyně k velkému společnému jídelnímu stolu, obdržel jsem skvělé občerstvení a potom už běžela komunikace a vzájemné poznávání se. Ihned tak vlastně začalo studium němčiny, až mě ten první den bolela hlava. Hned jsem ale věděl, že mě čekají nádherné, nezapomenutelné a veselé dny včetně nových zkušeností a zážitků, což se naplnilo.

Ohledně samotné výuky, musím školu Dialoge SBL GmbH velice pochválit a mohu zde výuku němčiny jedině doporučit. Používají zde metody, které Vás zkrátka jistě posunou dál, samozřejmě za předpokladu, že budete sami aktivně spolupracovat. Mimo jiné je zde pěstován osobní přístup a výuka formou zábavy a nikoli nudných přednášek. Ve škole je student vždy rozdělen podle dosavadních znalostí jazyka – od úplného začátečníka (A1) až po velmi pokročilého (C1). Pro maximální profit znalostí potřebujete následující – vždy zájem o komunikaci a o možnosti zdokonalování se (+být pilný student). Pokud uvedené věci máte, je to škola k nezaplacení.

Navíc je to zážitek na celý život. Poznáte spoustu skvělých lidí z celého světa, a získáte nové přátele. Škola pořádá skoro pro každý den nějakou akci, ve všední dny to byly vodní sporty, turnaje v pokru a sportu, karaoke s tancováním, grilování a spoustu dalšího. O víkendech je vždy pořádán školou výlet po okolních krásách – města Konstanz, Bregenz, Alpy, stezka v korunách stromů, apod. Pokud jsou při těchto akcích nějaké výdaje, student si je hradí sám. I tak se ale doporučuji zúčastnit. V Bodensee je výborné koupání, ale je třeba dát pozor na ostré kameny – hodí se gumová obuv do vody. Věk studentů byl většinou mezi 18-25 lety. I tak jsem byl ale ve třídě s paní, které bylo 60, a o dva týdny dříve se slečnou z Řecka, které bylo 15. Jsou zde tedy vítaní všichni. Pokud se mírně obáváte o bezpečnost, myslím, že zbytečně. Za dobu trvání mého pobytu jsem zde neviděl jediný, byť náznak agresivity či vůbec vulgarismu. Naopak všichni všude byli vůči sobě velmi milí, nápomocní a kamarádští – nejen ve škole, ale i jinde v Lindau (podle mé zkušenosti v obchodech, hospodách, klubech, restauracích, sportovních cvičištích nebo plážích :)).

Podrobné informace o škole - https://www.dialoge.com/de/ .

Shrnutí – pokud se chcete naučit německy, neváhejte a zkuste Lindau. Stačí se jen nebát a šlápnout do toho. Jako bonus k tomu obdržíte – poznání nových míst, několik velmi dobrých přátel z celého světa, možnost získání certifikátu, možnost získání práce, a hlavně zkušenosti a zážitky na celý život.

 

Petr, 21 let, Plzeň

 

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Apr 24 2018

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

Mar 03 2018

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017

CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017

 

 

 

Angličtina v Margate

Mar 03 2018

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA.

PETR, 13 let, srpen 2017

 

 

 

Angličtina u moře v Margate

Feb 28 2018

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU.

Jakub, 11 let, srpen 2017

 

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Sep 14 2017

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru.

Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v mém věku z celé Evropy, které chci co nejdříve navštívit.

Celý pobyt se o nás také starali mladí vedoucí, kteří s námi hráli odpolední hry.

Jeden den v týdnu byl vyhrazen na chození po centru Dublinu, který byl kousek autobusem od školy.

Bylo to tam skvělé a určitě bych tam bez váhání jela znovu.

Káťa

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Sep 01 2016

Dobrý den,

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil a neměla jsem tam žádné problémy. Všichni byli milí, laskaví a ochotni mi pomoci, pokud jsem potřebovala, a to jak ve škole, tak v hostitelské rodině, ve které jsem bydlela. Byla jsem s jazykovým pobytem více než spokojena.

Froydová A.

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Jul 25 2016

Chtěla bych se se všemi podělit o vynikající zkušenost týkající se této agentury a celkové organizace mého pobytu v Káhiře, kam jsem odjela studovat arabštinu. Přineslo mi to opravdu hodně, již od prvního dojmu ve škole, kde byli všichni učitelé velmi ochotní a snažili se nám předat co nejvíce z jejich přístupu k učení. Také mí spolužáci z různých zemí byli velmi přátelští a komunikativní. Celková úroveň a vybavenost školy byla nad mé očekávání. Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit, proto neváhejte a jděte do toho tak jako já! Interstudy Consulting již vše zařídí za Vás.

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Tereza D.

Jazykový kurz arabštiny v Káhiře, Egypt, květen 2016

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

Jul 25 2016

English Language Academy

Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě.

Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky

Creative Use of Technology in the Classroom, Malta, červenec 2016

Jul 25 2016

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z prvního týdne jazykového kurzu na Maltě zvaného Tvůrčího využití technologií ve třídě. Získala jsem celou řadu užitečných odkazů pro tvorbu kvízů a her, které je možné využít při výuce cizích jazyků. Zítra mě čeká sestavení vlastní hodiny.

PhDr. Štěpánková Lenka

Angličtina pro učitele, Malta, červenec 2016

Jul 25 2016

English Language Academy

V odpolední dvouhodinovce konverzace jde o to, aby studenti mluvili - klidně s chybami, hlavně bez ostychu. Celkově vnímám fungování školy, profesionální jednání ředitele a přístup všech pedagogů velice pozitivně. Perfektní byla i volba hotelu - blízko do školy, do centra i na pláž. Každopádně je jazykový pobyt velikou životní zkušeností, nejen profesní.

Mgr. Markéta Nosálková

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

Jul 25 2016

Výuka jazyka a přístup učitelů byl pro mě příjemným překvapením. Každodenní program byl promyšlený, nabitý, střídaly se v něm různé činnosti, tudíž i méně motivovaný student musel zahořet po vzdělání. Setkání s pedagogy různého věku a různých pedagogických dovedností bylo pro mě velkým přínosem. Přesvědčila jsem se také o tom, že cizí jazyk se dá vyučovat nenásilnou formou, která mi z dob mých studií není známa, a odjíždím odsud obohacena o mnohé informace, dovednosti a s nenahraditelnými zkušenostmi. Ubytování a služby s tím spojené byly na vysoké úrovni. Velkým kladem je umístění hotelu. Vše nutné k pobytu je zde v docházkové vzdálenosti.

Mgr. Hana Machová

Angličtina pro učitele - General Methodology, Irsko, červenec 2016

Jul 25 2016

Alpha College

Jazyková škola je velmi profesionální, všichni učitelé jsou úžasní a hodiny jsou velmi živé a interaktivní. Vzhledem k malému počtu lidí ve skupině jsme pořád v akci a v dialogu na dané téma. Počasí je velmi proměnlivé, chvíli prší a chvíli svítí sluníčko. Bez deštníku a bez bundy to nejde. Ale je to úžasné!

Bc. Pavla Adamová

Kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

Jul 25 2016

English Language Academy

Již po absolvování prvního týdne z dvoutýdenního kurzu anglického jazyka General English 20 jsem si v cizojazyčném prostředí pod vedením zkušeného britského učitele vyzkoušela všechny výstupní jazykové dovednosti: čtení, psaní, poslech a mluvení. Tento týden byl pro mou práci velmi přínosný.

PaedDr. Hana Fördöšová

Pracovní stáž v Anglii

Jul 06 2016

Touto cestou bych chtěl poděkovat CK za pomoc při organizaci mého zahraničního výjezdu do Margate v Anglii za pracovní zkušeností. Musím říci, že ochota, s jakou mi tato organizace pomohla nastavit výjezd dle mých požadavků, byla ohromující. Každý, kdo uvažuje nad zahraničním studijním či pracovním pobytem, a je si v tom nejistý, ať zvolí tuto CK, která mu již se vším poradí. Nejlepší, co můžete člověk udělat, je nastavit si dopředu vše tak, aby ho pak už nic nevyvedlo z míry. To tato agentura splnila na výbornou a s celým pracovně-studijním pobytem jsem byl náramně spokojený!

Lukáš G.

Jazykový program 50+ na Maltě, květen 2016

Jul 06 2016

S manželem milujeme cestování a cizí jazyky. Oba máme rádi moře, ale nemusíme zase celý den strávit přímo na pláži. Proto jsme se rozhodli pro ideální kombinaci relaxace a poznávání skrze jazykový program Klub 50+ na Maltě, který nám tato CK zprostředkovala. Program vřele doporučím každému, kdo rád poznává nové věci a miluje slunce a moře. Program je zaměřený právě na studenty starší generace, kteří rádi stráví volný čas po skončení jazykového kurzu poznáváním památek. Program jazykové školy na Maltě je opravdu bohatý a celý pobyt jsme si tak náramně užili!

Květa a Vladimír

Jazykový pobyt v Dublinu, Irsko, říjen 2015

Oct 19 2015

[caption id="attachment_2930" align="alignleft" width="300"] Alpha College Dublin[/caption]Ráda bych Vám tímto poděkovala, jak jste pro mne program připravila. Slovy nedokážu napsat svou spokojenost se zdejším pobytem. Paní Valérie je naprosto skvělá, jen má malinkou vadu, je příliš otužilá, ale ono se tady netopí asi nikde.:-) Jídla byla skvělá, pokoj i koupelna plně vyhovující. Prádlo mi vyprala a vyžehlila, takže "skutečná mamka".

Co se týká školy. Absolutní nadšení. A tak, jak jsem se správně domnívala, kurz byl fajn, člověk si uvědomil spoustu věcí, neboť ve 46 na to nahlíží jinak než ve 20, když studoval, ale ten týden job shadowingu byla naprostá bomba. Jednak mám v zásobě mnoho aktivit, které bych s trochou úpravy mohla aplikovat ve škole (tady jsou dva základní problémy; zde studují dospělí lidé, kteří chtějí sami a musí si na to nějakým způsobem vydělat, já učím puberťáky, kteří nechtějí a mají to zadarmo) a jednak jsem získala spoustu kontaktů, pokud nebudu vědět přesně jako to v angličtině je, tak vím, kde to zjistit :-)

Doprava do Dublinu i vyzvednutí na letišti naprosto bezchybné, leap card na dopravu po Dublinu výtečné. I když jsem převážně chodila pěšky, bylo to jen 4,3 km tam 4,3 km zpátky, tak jsem kartu využila k výletům do okolí, ale i na druhou stranu Dublinu. Valerie mne za chvíli odveze na letiště a pak už snad v pořádku dorazím domů.

Byla to pro mne naprosto úžasná zkušenost, kterou pravděpodobně ve svém životě již nezažiji a Vám jsem za připravený program nesmírně vděčná. Mgr. Iveta Truhlářová

Prezentace zahraničních škol HULT ze Švýcarska a VATEL z Francie

Oct 10 2015

Cílem akce bylo představit studentům možnost studia i získání stipendií pro titul bakaláře na obchodní akademii ve Velké Británii, USA a na hotelové akademii ve Francii. Akce splnila svůj cíl. Vzhledem k tomu, že probíhala v angličtině, byla pro studenty přínosná  i z jazykového hlediska. Nabídka studia na hotelové akademii byla pro naše studenty zajímavější než studium business, kterému se zúčastnění studenti neplánovali v budoucnu věnovat. Akci doporučuji zopakovat především jako možnost komunikace v angličtině mimo běžná konverzační témata. Mgr. Filip Klobušický, zástupce ředitelky školy na Školském komplexu, Brno

Pracovně-studijní program u Bodamského jezera, Německo, říjen 2015

Oct 07 2015

Děkuji Vám za skvělou příležitost ! Všechno je tu v naprostém pořádku. Bydlím u cca 60leté paní, která si zpestřuje důchod ubytováním studentů. Jsme tu 4. Jeden kluk z Turecka, dvě Italky a já. Jídla máme tolik, že to ani nemůžeme sníst. Co se týče školy, je to naprosto senzační. Dostal jsem se do skupiny B1. Každý den pořádá škola volnočasové aktivity. Dneska byl fotbal, zítra jedeme do termálů a ve čtvrtek promítají ve škole film. Minulý týden byl dokonce výlet na Oktoberfest. Každý den máme úkoly a na další den nová slovíčka (kolem 50). Každý pátek se píšou týdenní průběžné testy, aby nás připravili na závěrečný test. Avšak pokud má člověk o jazyk zájem, tak to zvládne s přehledem. Každý den mají také 3 nebo 4 studenti prezentaci na různé téma (cestování, rodná země, koníčky apod.) Za sebe mohu říct, že je to super zkušenost a všem, co se chtějí naučit jazyk, bych to doporučil!  Pavel Fukal

Jazykový kurz angličtiny, září 2015, Malta - Sliema

Oct 04 2015

Poděkování za překrásnou destinaci na Maltě, výbornou stravu a bezvadnou školu. Slunečné pozdravy Jarmila Holubová, Kristýna Trnčáková, Eva Havlíčková

Jazykový pobyt pro učitele v Dublinu, Irsko, srpen 2015

Sep 13 2015

Moc Vám děkuji za zprostředkování jazykového kurzu v Irsku. Byla jsem moc spokojená.

Vážím si Vašich organizačních schopností, bez kterých bych pobyt určitě nezvládla.

Objednala jsem si 14 denní jazykový pobyt a o nic dál jsem se nemusela starat. Vše bylo ve Vašich rukách a zvládla jste to perfektně! Posledně jsem cestovala, když mi bylo "náct". Myslela jsem si, že už se nikdy nikam nepodívám, ale s Vaší pomocí a vhodným výběrem místa, se vše podařilo, a já si užívala 14 dnů krásného Dublinu a jeho okolí. Naučila jsem se cestovat autobusem i vláčkem a neztratila se. Všude byli moc milí lidé, kteří rádi pomohli najít cestu, nebo poradili, kam za kulturou.

Díky moc a s pozdravem, Unčovská Marie

Matěj Matyáš, 22, Irsko, Pobyt na farmě

Oct 18 2014

Jsem student Architektury a Stavitelství na ČVUT v Praze. Můj pěti týdenní pobyt v Irsku hodnotím velice kladně. Paní Fialová mi našla ubytování dle mých požadavků a bylo to super. Měl jsem možnost bydlet ve velkém domě obklopeným zelení a se zvířaty, co víc si můžu přát. Moje host-family byla super, vzali mě za svého syna, co jsem nečekal. Školu jsem navštěvoval na 23 hodiny týdně. První týden byl krutý. Jste v jiném prostředí, pomalu nic nerozumíte a podobný, co se oklepete rozkoukáte zjistíte, že je to super a pět týdnů uteklo jako voda. Cestou domu zjistíte, že to vlastně bylo něco, co jste ještě nezažili, až se vám z toho bude chtít brečet. Jsem zpět obohacen o nové přátelé, super zážitky a mě se podařilo najít i “druhou rodinu”. Jediné co mě napadá, proč to bylo tak super. Je to: Nebyl tam ani jeden Česky mluvící člověk, to mě donutilo mluvit anglicky i když s chybami, ale mluvit. Největší změnu jsem poznal asi v letadle,cestou tam jsem nerozuměl nic, cestou zpět jsem rozuměl jak letištnímu personálu, tak jsem si mohl v letadle popovídat i s Irkou, která žije v ČR třetím rokem, ale česky neumí, tak jsme si povídali anglicky. Děkuji mým rodičům, Phil a Denis Hevey, učitelům a kamarádům z Avanti Language Institute, paní Fialové za super zážitek ....

Zážitky našeho studenta z pracovně studijního programu v Kanadě

Jun 04 2014

Podívejte se na video o práci v Kanadě natočené s naším studentem Václavem !

David Truhlář, kurz angličtiny

Feb 15 2014

" V Anglii se mi velice líbilo, rodina, ve které jsem byl, byla příjemná a vskutku hodně jsem si zlepšil mojí znalost anglického jazyka. Rád bych jel do Bournemouthu příští rok znovu a děkuji."

Referenci / Hodnocení zaslal: David Truhlář, student, kurz angličtiny, červenec 2013

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA