Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Irsko | Dublin | Jazykové kurzy angličtiny za nízkou cenu

Lokalita: Dublin, Irsko
Jazyky:
  • Angličtina
Instituce:
  • Swan Training Institute
Programy: Jazykový kurz > Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně a dalších 5+ programů
  • Obecný jazyk standard 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Obecný jazyk intenzivní kurz 22,25,30 lekcí týdně
  • Obecný jazyk superintenzivní kurz 32, 35, 40 lekcí týdně
  • Individuální kurz
  • Konverzační kurz

Země

Irsko je stát v severozápadní Evropě, zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova. Irsko sousedí na severu s částí Spojeného království – Severním Irskem. Jeho břehy omývá na západě Atlantský oceán, na východě Irské moře, na jihovýchodě Svatojiřský průliv a na jihu Keltské moře. Irsko je unitární parlamentní republika v čele s prezidentem. Hlavním městem je Dublin (irsky Baile Átha Cliath). Samostatné Irsko je výsledkem mnoholetého boje za nezávislost na Spojeném království Velké Británie a Irska.

Místo

Dublin je hlavní a největší město Irska. Má 495 781 obyvatel; celá aglomerace (Greater Dublin Area) pak zahrnuje asi 1,2 milionu obyvatel. Metropolitní oblast Velkého Dublinu (GDA – Greater Dublin Area) zahrnuje město Dublin a oblasti Dun Laoghaire-Rathdown, Fingal, Kildare, Meath, Jižní Dublin a Wicklow.

Jazyková škola

Swan Training Institute je jazyková škola s výukou angličtiny v Dublinu, která byla založena již v roce 1988, a je jednou z nejoblíbenějších jazykových škol v Irsku. Jazyková škola se specializuje na výuku angličtiny pro zahraniční studenty s různými specifickými požadavky (jazykové kurzy pro piloty nebo pro učitele). Ve třídě je vždy maximum 15 studentů a působící učitelé jsou rodilí mluvčí angličtiny. V celém areálu jazykové školy panuje velmi příjemná a přátelská atmosféra, díky níž se tu budete cítit jako doma. V areálu budovy jazykové školy SWAN naleznete knihovnu a společenskou místnost s počítači, která je vhodná také pro studium. V rámci volného času na Vás čeká mnoho dobrovolných doprovodných aktivit společně s učiteli a studenty jazykové školy.

Jazykové kurzy se zaměřením

Jazyková škola SWAN nabízí zajímavé kurzy angličtiny, kde si přijdou na své třeba studenti, kteří se chtějí naučit odbornou terminologii v anglickém jazyce. Avšak v nabídce jsou i klasické jazykové kurzy obecné angličtiny pro všechny věkové kategorie i jazykové úrovně. Navíc má tato škola speciální ceny pro Českou Republiku!

Ceník

Jazykové kurzy Počet lekcí týdně Cena za týden
Dopolední lekce - Standard 20 lekcí 4 595 Kč
Dopolední lekce - Intensive 30 lekcí 8 271 Kč
Večerní lekce 15 lekcí 3 677 Kč

Registrační poplatek činí 1 757 Kč.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden*
Hostitelské rodina polopenze 5 271 Kč

*V letních měsících je cena o 10 € vyšší.

Speciální nabídka

Mini Stays

Balíčky jazykových kurzů zahrnující letištní transfery, ubytování v hostitelské rodině se stravou (plná penze), jazykový kurz (20 lekcí týdně), uvítací balíček, učební materiály.

Ceník

Jazykové balíčky Zahrnuto v ceně Cena za týden Cena za 2 týdny
Bronzový Základní balíček 14 191 Kč 22 571 Kč
Stříbrný Základní balíček

+ 5 odpoledních aktivit

15 273 Kč 24 733 Kč
Zlatý Základ + 5 odpoledních aktivit

+ 1 celodenní exkurze

16 353 Kč 21 895 Kč

Ceny dle kurzu ČNB k 11. 5. 2016: 1 EUR = 27,03 CZK.

Video 

Mapa

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA