Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře pro mládež a dospělé nebo školní skupiny

f=q&source=s_q&hl=cs&geocode=&q=Colegio+Maravillas+%2F+Maravillas+Travel+S.A.,+Avenida+Salvador+Vicente,+Benalm%C3%A1dena,+%C5%A0pan%C4%9Blsko&aq=0&oq=Benalmadena++colegio+Maravillas&sll=37.0625,-95.677068&sspn=57.42297,135.263672&ie=UTF8&hq=&hnear=&t=m&ll=36.601377,-4.532525&spn=0.006295,0.006295&output=embed" width="100%" height="350" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no">
Lokalita: Benalmádena, Španělsko
Jazyky:
 • Španělština
Instituce:
 • Colegio Maravillas
Programy: Jazykový kurz > Kombinovaný kurz a dalších 6+ programů
 • Kombinovaný kurz
 • Jazyková příprava k mezinárodně uznávaným zkouškám
 • Přípravný kurz ke studiu na univerzitě
 • Kurz obchodního jazyka
 • Jazykový kurz s výukou sportu
 • Jazykový tábor

Španělština pro děti, mládež, dospělé i seniory v krásném prostředí okolí Malagy.

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Benalmádena je malé pobřežní městečko, které se nachází v srdci Costa del Sol, jen pár kilometrů od mezinárodního letiště Malaga. Leží na úpatí středomořského pohoří Mijas. Z původně klidné rybářské vesničky s bílými domky se Benalmádena stala městem, které si však uchovává svou původní atmosféru. Široká nabídka aktivit pro volný čas z  místa  činí oblíbené místo zábavy pro všechny generace. Najdete tu bílé písečné pláže, zábavní park a vodní svět, nákupní střediska, kina, kasino, 18 jamkové golfové hřiště, oblíbený přístav Puerto Marina i školu potápění.

Jazyková škola 

Colegio Maravillas - Kurzy španělštiny nabízí jazyková škola již od roku 1978. Zkušení, kvalifikovaní učitelé, akreditace CEELE a Instituto Cervantes, členství v asociacích ELITE a FEDELE svědčí o nevšedních kvalitách školy španělštiny Colegio Maravillas. Škola sídlí v klimatizované budově, jen 15 minut chůze od pláže. Jazyková škola má 13 tříd, knihovnu, multimediální učebnu s internetem zdarma, klubovnu, kinosál a velkou terasu s barem. Jazyková škola s nabídkou kurzů  španělštiny a letních táborů pro děti a mládež patří mezi velmi kvalitní i cenově dostupné jazykové školy. Skvělé léto u moře se studiem španělštiny. Jazykové kurzy španělštiny pro děti, mládež, dospělé i seniory za dobrou cenu.

Jazyková škola nabízí širokou škálu kurzů španělštiny pro dospělé, děti a mládež. Minimální délka jazykových kurzů pro dospělé je 1 týden, u jazykových kurzů španělštiny pro děti a mládež a starší studenty "50+" 2 týdny. S vyšším počtem objednaných týdnů se cena za jeden týden výuky snižuje. Délka lekce je 55 minut. Jazyková škola pořádá promítání filmů, přednášky o španělské kultuře a historii.

Můžete navštívit místní muzea, restaurace, tapas bary nebo se zúčastnit lekcí flamenca nebo sevillanas, můžete též hrát golf, tenis, volejbal, badminton, vyzkoušet jízdu na koni nebo plachtění. O víkendu škola pořádá výlety do Sevilly, Rondy, Granady, Cordoby a dalších destinací. Některé aktivity jsou zdarma, výlety se platí zvlášť ve škole.

Věk

od 13 let

Studijní program

 • Obecná španělština
 • Kombinované kurzy španělštiny ve skupině a individuální výuka
 • Španělština pro seniory
 • Španělština pro učitele
 • Zkoušky DELE
 • Pracovní stáže - internship
 • Letní programy pro mladší dospělé studenty Young Adult
 • Španělština a Flamenco
 • Španělština a španělská gastronomie
 • Španělština a umělecké kurzy andaluské řemeslo
 • Mezinárodní pobyty pro mládež  13 - 17 let
 • Velikonoční pobyty
 • Španělština a golf nebo jachting
 • Pobyty pro školní skupiny
 • Akademický rok na střední škole 16 - 18 let

Jazykové kurzy španělštiny v Benalmádeně jsou určeny pro mládež i dospělé a starší studenty, kteří by chtěli studovat španělštinu v kvalitní škole, u moře. Průměrný věk studentů mimo léto je 26. Škola pořádá také v jiné budově letní kurzy pro děti od 13 do 17 let. Kurz španělštiny typu Obecná španělština / Intensive má 20 lekcí obecné španělštiny týdně, ve skupině je nejvíce 10 studentů. Kurz španělštiny kombinovaný má 20 lekcí a ve skupině 10 studentů a 5 individuálních lekcí obecné španělštiny týdně. Podívejte se do katalogu školy španělsky Informace mládež 2019 nebo v angličtině  Informace pro dospělé studenty 2019  nebo Informace pro studenty na střední škole 2019   nebo do katalogu Informace pro pobyty pro mládež 2019

 

Orientační ceník

Jazykový kurz španělštiny Počet hodin týdně Cena za týden
Standardní španělština 20 lekcí 5 000 Kč
Intenzivní španělština 20 + 5 individuálních 8 850 Kč
Španělština 50+ s programem 20 lekcí + výlety, exkurze 14 615 Kč

(2 týdny)

Španělština pro učitele 20 lekcí 6 795 Kč
Španělština a golf* 10 lekcí 14 191 Kč
Španělština a španělská kuchyně* 3 lekce 3 460 Kč
Španělština a tanec flamenco* 3 lekce 3 460 Kč
Španělština pro mladé (18 - 22 let)** 20 lekcí + program 9410 Kč

*U těchto kurzů je nutno objednat a připočíst cenu za základní jazykový kurz 20 hodin týdně.

**Letní kurz španělštiny s programem. Cena zahrnuje i volnočasové aktivity, učebnice nebo letištní transfery.

U některých programů španělština + golf, španělština + španělská kuchyně, španělština +  flamenco je přesný termín zahájení kurzu, většinou 1x za měsíc!

Ceny kurzu většinou zahrnují: registrační poplatky, uvítací balíček s informacemi a mapkami, testy, učební materiály, certifikáty, sociální aktivity a kulturní program apod.

Ubytování

 Typ ubytování Stravování Cena za týden od
Ubytování v rodině (1L) polopenze 6 410 Kč
 Ubytování ve studentské rezidenci (2L)* bez stravy 2640 Kč
  Ubytování ve studentské rezidenci (1L) bez stravy 3 108 Kč

Je mnoho možností ubytování, určitě si vyberete !  Pozor: ceny jsou s příplatkem v období od června do října.

Rezidence se nachází v docházkové blízkosti jazykové školy.

*Platí pouze pro studenty cestující společně.

Doprava

Letištní transfer je od a 45 € jedna cesta.

Ceny dle kurzu ČNB k 8. 03. 2019  1 EUR = 25,640 CZK

 

Zákazníci, kteří si četli o této jazykové škole si též prošli tyto školy

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA