Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Lokalita: Asie, Čína
Jazyky:
  • Angličtina
Instituce:
  • The Green Lion
Programy: Práce a stáže > Pracovní stáž/internship a dalších 1+ programů
  • Pracovní stáž/internship

Země

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos, Vietnam, Indie, Thajsko

Vzdělávací agentura

The Green Lion je mezinárodní vzdělávací agentura, která zajišťuje poznávací, kulturní a dobrovolnické programy téměř po celém asijském kontinentu ale i ve Střední či Jižní Americe. Na výběr máte z obrovského množství programů, ve kterých se můžete zapojit jako dobrovolník, a přispět tak svojí energií k pomoci druhým. Mezi oblíbené dobrovolnické programy patří například zdravotnická pomoc, výuka angličtiny a péče o děti, či ochrana ohrožené zvěře.

Katalog dobrovolnických programů

Programy v Asii

Nepál - Kathmandu, Chitwan, Pokhara

Lékařská pomoc

Zdravotnické služby jsou základním právem každého jednotlivce a pomocí služeb zdravotní péče, diagnostiky a léčby různých nemocí se může zajistit kvalitní život i pro lidi z chudých rozvojových oblastí. Zdravotnické služby fungují jako důležitý determinant na podporu duševní a fyzické pohody lidí na celém světě. Tyto dobrovolnické zdravotnické projekty pomáhají komunitám v rozvojových zemích získat přístup k prostředkům, a také zvýšit povědomí o významu zdravotních služeb. Různé aktivity, které jsou poskytovány v rámci tohoto projektu, jsou služby pro těhotné, kojence a kojící matce a základní první pomoc pro každého.

Péče o opuštěné děti

Cílem tohoto programu je zajistit potřebnou péči opuštěným dětem, dodat jim svoji pozitivní energii, zvýšit sebevědomí a naučit je základním návykům potřebným pro zdravější životní styl.

Výuka angličtiny

Dobrovolníci se účastní vzdělávacího programu pro děti z místních komunit zejména v oblasti angličtiny. Dobrovolníci pomáhají se vzděláváním dětí prostřednictvím kreativních, interaktivních výukových metod, které činí učení zábavnějším.

Srí Lanka - Wasgamuwa, Ambalangonda

Dobrodružství s divokými slony

Tento program umožňuje dobrovolníkům setkat se s volně žijícími slony. Během tří týdnů strávených ve Wasgamuwě na Srí Lance budete pozorovat v rámci výzkumu slony volně žijící v přírodě. Zaznamenávat budete jejich chování, mapovat jejich pohyb apod. Zároveň se tak naučíte pracovat s GPS technologiemi, které daty vyhodnocují.

Ochrana želv

V rámci tohoto programu se budete starat o čerstvě vylíhlá mláďata želv na pláži, kde jinak zůstávají opuštěné napospas predátorům. Díky dobrovolníkům se pomůže zachránit obrovské množství želv a zachovat tak jejich další existenci.

Bali

Dobrovolnictví a cestování

Během třítýdenního dobrovolnického programu na Bali získáte kromě práce i jedinečnou příležitost cestovat a poznávat krásy místní přírody.

Kambodža

Lékařská pomoc

Tyto dobrovolnické zdravotnické projekty pomáhají komunitám v rozvojových zemích získat přístup k prostředkům, a také zvýšit povědomí o významu zdravotních služeb. Různé aktivity, které jsou poskytovány v rámci tohoto projektu, jsou služby pro těhotné, kojence a kojící matce a základní první pomoc pro každého.

Výuka angličtiny

Dobrovolníci se účastní vzdělávacího programu pro děti z místních komunit zejména v oblasti angličtiny. Dobrovolníci pomáhají se vzděláváním dětí prostřednictvím kreativních, interaktivních výukových metod, které činí učení zábavnějším.

Laos

Ekofarmaření

Jedná se o unikátní projekt ve měste Vang Vieng v Laosu zaměřený na ekologii a obnovitelné zdroje. V rámci tohoto dobrovolnického projektu se dozvíte více o výrobě bioplynu, permakultuře, nebo se naučíte vyrábět hliněné cihly.

Čína

Ochrana pand

Dobrovolnický program na záchranu pand se nachází v přírodní rezervaci Wolong asi 150 km od hlavního města Sečuánské provincie, Chengdu City. Starat se tu budete jak o mláďata tak i o dospělé jedince. Pandy jsou dnes díky kácení a vypalování lesů velmi ohroženým zvířecím druhem a Vaše pomoc může být přímo neocenitelná!

Programy v Jižní Americe

Kostarika

Stavební práce

Péče o seniory

Rybaření

Výuka tělesné výchovy

Peru

Ochrana tučňáků

Kulturní a poznávací program

Surfování

a další dobrovolnické programy

Pro více informací o jednotlivých projektech nás prosím kontaktujte!

Další stáže a brigády

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA